pldaenfrdeuk


 czwartek 21 marca 2019r.   imieniny: Benedykt, Lubomira, Mikołaj

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W dniach 7-8 kwietnia na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, w Kinie „Zamek”, odbył się po raz kolejny Finał Wojewódzki MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO. W kategorii klas I – III wzięło udział 22 uczestników.

Prezentacje konkursowe oceniało jury w składzie: Karina Krzywicka, Paweł Adamski i Piotr Figas. Po eliminacjach na kolejnych szczeblach: szkolnym, gminnym i powiatowym WIKTORIA KOCHAN ze Szkoły Podstawowej Nr 1w Barlinku, uczennica klasy III „e” integracyjnej zdobyła tytuł LAUREATA recytując dwa wiersze: Marii Terlikowskiej „Ziółko” i Jana Brzechwy „Baran”. Jury oceniając Wiktorię podkreśliło trafny dobór repertuaru, chwaliło za właściwą, swobodną interpretację utworu oraz bardzo dobry ogólny wyraz artystyczny.

REKLAMA

Laureatka otrzymała pamiątkowy dyplom oraz upominek rzeczowy. Gratulujemy serdecznie! Cieszymy się, iż trzyletnie doświadczenia w naszej klasy w dziedzinie muzyki i teatru, pracowitość i talent uczennicy oraz zaangażowanie nauczycieli i rodziców zaowocowały wspaniałym, zasłużonym sukcesem. Jesteśmy bardzo dumni, że Wiktoria Kochan pięknie zaprezentowała naszą szkołę na tak wysokim szczeblu. Mocno trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na etapie ogólnopolskim w Starachowicach. Na zdjęciach Laureatka w Finale Wojewódzkim oraz wśród koleżanek i kolegów wraz z nauczycielami III „e” w SP nr 1: wychowawcą Marzeną Rychlińską i pedagogiem specjalnym Anną Sumicką prezentująca książkę - nagrodę, która jak widać wzbudziła niezwykłą ciekawość wśród rówieśników.

Opracowała: Marzena Rychlińska

  

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

0 #4 Guest 2018-04-13 17:32
Świetnie oby tak dalej Wiktoria!!!Gratulacje dla Ciebie i Rodziców,powodzenia!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #3 Guest 2018-04-13 11:30
Gratulacje dla Wiktorii i dla Mamy :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #2 SŁONECZKO 2018-04-13 10:57
Brawo dla Wiktorii
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #1 Guest 2018-04-13 09:26
Brawo dla Wiktorii i trzymam kciuki za wygraną na konkursie ogólnopolskim!!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież