pldaenfrdeuk


 czwartek 17 stycznia 2019r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

barlinek

Zgodnie z prośbą osób zainteresowanych wzięciem udziału w nowym, barlineckim show „Masz talent?!”, Barlinecki Ośrodek Kultury informuje, iż przekłada eliminacje do programu. Odbędą się one w listopadzie. O dokładnym terminie z pewnością Państwa poinformujemy. Jednocześnie zachęcamy do pobierania kart zgłoszenia, które od września dostępne będą w sekretariacie Barlineckiego Ośrodka Kultury, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00.

Więcej informacji pod numerem telefonu 95 7462-135. Śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumencie, jesteś iluzjonistą, interesuje Cię gra aktorska a może masz inny ukryty talent? 

 

REKLAMA

Przyjdź i zaprezentuj go solo! Barlinecki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w programie „Masz Talent?!”. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży.

BOK

 

barlinek

 

barlinek

 

Komentarze  

+3 #3 Guest 2018-05-09 08:50
Taki "Mam talent", że 98% ludzi biorących udział będzie śpiewać,a żadnych innych talentów nie pokażą...
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #2 Guest 2018-05-07 19:39
A nie lepiej by było by konkurs był bez limitu wiekowego ?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #1 Guest 2018-04-28 00:35
Czyli nastepny konkurs piosenki dla dzieci
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież