sobota 20 października 2018r.   imieniny: Budzisława, Irena, Witalis

Reklama

barlinek

10 maja w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbyła się Gala Charytatywna na rzecz rodziny, której dobytek ucierpiał w wyniku pożaru domu w Niepołcku. Zgromadzonych na sali widowiskowej gości, przywitał zespół „Wojtusiowe nutki” oraz „Mniej Grzeszni”.

Gala charytatywna „Nasze podróże małe i duże”, to blisko trzydzieści układów tanecznych Fabryki Tańca Barlinek, które mogli już Państwo obejrzeć, podczas kwietniowej XXI Gali Tanecznej FTB. Dzięki hojności mieszkańców Barlinka, którzy zakupili cegiełkę – bilet wstępu na koncert, udało się zebrać 2400 zł i 90 gr.

REKLAMA

Galę charytatywną przygotowali – Klaudia Jastrzębska, Katarzyna Gradowska, Marzena Luisetto, Joanna Wolanin. Skład zespołu „Mniej Grzeszni” – Dorota Burzyńska, Agata Głogowska, Ewelina Głogowska, Piotr Stanisławski oraz Maciej Wolanin. Galę poprowadziły Zuzanna Światek i Hanna Tumasz. Reżyserem gali była Katarzyna Stanisławska.

monikary

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Przypominamy, że obowiązuje cisza wyborcza.

Kod antyspamowy
Odśwież