pldaenfrdeuk


 czwartek 17 stycznia 2019r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

barlinek

11 maja przed godz. 13.00, doszło do czołowego zderzenia dwóch Volkswagenów - Passata i Vento. Zdarzenie miało miejsce na wysokości bramy głównej, prowadzącej do ogródków działkowych przy ul. Szosa do Lipian.

Miejsko - Gminny Komendant OSP Mariusz Kuziel powiedział nam, że jeden z kierujących, poruszający się za samochodem ciężarowym, chcąc skręcić na ogródki działkowe, nie zachował ostrożności i zderzył się z jadącym naprzeciwko autem.

 

REKLAMA

W wyniku zdarzenia, poszkodowana została jedna osoba. Została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Na miejsce zadysponowano Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz jeden zastęp strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku. Przyczyny i przebieg zdarzenia badać będą policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku.

monikary

Foto: OSP Barlinek

  

Komentarze  

+7 #3 Guest 2018-05-11 19:28
Na trzecim zdjęciu strażak próbuje wyciągnąć akumulator.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+14 #2 Guest 2018-05-11 19:17
W takim przypadku trzeba odłączyć akumulator aby nie doszło do zwarcia instalacji elektrycznej!!! A jak otworzyć maskę kiedy jest cała pogieta?! Następnym razem proponuje wypowiadać się w temacie, w którym ma sie chodz odrobine pojecia.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-15 #1 jacuś 2018-05-11 18:54
na trzecim zdjęciu strażak się chyba nudził
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież