pldaenfrdeuk


 czwartek 17 stycznia 2019r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

barlinek

12 maja ok. godz. 19.00 na ul. Gorzowskiej (skrzyżowanie do Moczkowa), doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Zderzyły się BMW i Opel.

Miejsko - Gminny Komendant OSP Mariusz Kuziel powiedział nam, że w wypadku poszkodowana została jedna osoba, którą zajął się Zespół Ratownictwa Medycznego. Została ona przetransportowana do szpitala.

W miejscu zdarzenia nie występowały większe utrudnienia w ruchu pojazdów a droga została szybko uprzątnięta przez barlineckich strażaków.

 

REKLAMA

Na miejsce zadysponowano dwa wozy Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję. Przebieg oraz przyczyny wypadku badać będą policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku.

monikary

  

Komentarze  

+18 #1 Guest 2018-05-12 18:13
Robi się niebezpieczne na ulicach Barlinka.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież