pldaenfrdeuk


 czwartek 17 stycznia 2019r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

barlinek

Wójt Gminy Przelewice serdecznie zaprasza 26 maja (sobota) do Przelewic na XI Przelewickie Dni Folwarku. W programie występy artystów i zespołów: Jutrzenka, "Feeling" z Barlinka, Daniel Katarzyniak, Zespół "Pyrzyczanka", "Sonata" z Mostkowa, Zespół Cygański "Ciechraj" z Pyrzyc oraz gwiazda wieczoru CZADOMAN.

Imprezy towarzyszące: "Po sąsiedzku - polsko-niemieckie spotkanie na Folwarku w Przelewicach", zajęcia z Pracownią Ceramiczną GLINIANY KOGUCIK, loteria fantowa, gra terenowa, warsztaty fotograficzne, prezentacja wyrobów rękodzielniczych, degustacja potraw lokalnych, pokazy strażackie, przejażdżki konne, wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne, handlowe i wystawowe, konkursy, pokaz Zumby, zabawy dla dzieci oraz mnóstwo innych atrakcji.

 

REKLAMA

 

barlinek

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież