środa 23 maja 2018r.   imieniny: Emilia, Iwona, Jan, Michał

Reklama

barlinek

Coraz więcej informacji o pogarszającym się fragmencie drogi Barlinek - Rychnów dociera do naszej redakcji. Chodzi o część drogi prowadzącej po bagnistym terenie. Każdego dnia jest ona w coraz gorszym stanie technicznym. Między innymi z tego powodu dochodzi tam do wypadków samochodowych.

Nasi czytelnicy pytają, czy nic z tym nie da się zrobić? Czy dopiero jakaś większa tragedia sprawi, że zarządca drogi, powiat myśliborski ją naprawi?

 

REKLAMA

Jak się dowiedzieliśmy od naczelnika powiatowego Wydziału Dróg, naprawy wymaga m.in. około 250 metrów drogi. Będzie ona naprawiona w ramach bieżącego utrzymania dróg. Naprawiona, czyli połatane zostaną ubytki asfaltu. Wyrównane zostanie pobocze, droga zostanie też uzupełniona o znaki. I to na razie tyle. Na kompleksowy remont tego odcinka drogi potrzebne są dużo większe pieniądze niż na remonty bieżące. A tych w powiecie nie ma.

js

  

Komentarze  

+2 #11 Guest 2018-05-17 08:06
Nie tylko drogi w opłakanym stanie! Dzisiaj jechałem ulica Szosową trawy tak wysokie, że przy przejściach dla pieszych nie widać dzieci idących rano do szkoły. Osoby dorosłe jeszcze są widoczne, ale dzieci same już nie. O krok od tragedii i nikt nie interweniuje.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #10 Guest 2018-05-16 06:29
Cytuję Guest:
wypadki są bo ludzie jeżdżą jak *** co drugi z telefonem przed nosem!! ale ludzie tak mają coś się wydarzy to trzeba podpucować temat są dziury są wypadki dajcie spokój!!!

zastanawia mnie co takiego napisałem że ludzie dają łape w dół oceniałem kierowców a nie dziury! dziury są wszędzie!! a jak się jedzie drogą która jest w temacie to jakoś nie widać żeby kierowcom przeszkadzał zły stan drogi i jadą ile fabryka dała!! mnie też się marzą wiejskie autostrady i wcale nie twierdze że nie trzeba robić remontu tej drogi!!jak najbardziej trzeba tej i wszystkich innych których stan tego wymaga żeby było jasne jestem za!!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #9 Guest 2018-05-16 03:33
Ostatnio w Barlinku były 2 wypadki na drogach wojewódzkich.I co też zły stan nawierzchni?Wręcz przeciwnie.Piękny dywanik bitumiczny.Tylko coś z kierowcami jest nie tak.Większość kierowców jeździ za szybko.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #8 Guest 2018-05-15 17:44
Ten powiat to kino!
Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 #7 Guest 2018-05-15 14:53
wypadki są bo ludzie jeżdżą jak *** co drugi z telefonem przed nosem!! ale ludzie tak mają coś się wydarzy to trzeba podpucować temat są dziury są wypadki dajcie spokój!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #6 Marceli 2018-05-15 12:07
tak sobie myślę, że do końca października ogarną rzeczywistość i wypną piersi po medale... tfu,..... nie medale a mandaty!!!! Wszak należy sieeee
Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 #5 Guest 2018-05-15 09:58
Zarząd powiatu musi dostać premie bo im się po prostu należy!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+21 #4 Guest 2018-05-15 09:44
Polskie realia - podnoszenie cen paliw i łatanie dziur znakami.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+15 #3 Guest 2018-05-15 09:10
w ubiegłym tygodniu dzwoniłam do administracji dróg powiatowych w sprawie drogi z Barlinka do karska na skrzyżowaniu okunie-karsko na odcinku drogi do ,,tartaku'' jest dziura na dziurze i jedyne zabezpieczenie w tej chwili to napisane na asfalcie sprayem neonowym UWAGA DZIURA .. ktoś kto jedzie ok 70 km na godzinę na pewno to zauważy i pan z którym rozmawiałam stwierdził że to jedyna rzecz na jaką w tej chwili powiat stać ,, KPINA JEDNA WIELKA'' a drogi coraz gorsze . nawet rowerem już ciężko jechać !!!!!! WSTYD !
Cytować | Zgłoś administratorowi
+18 #2 Marceli 2018-05-15 09:03
biedy i bezradny powiat. Zwinąć asfalt, wyeliminować nieustające problemy, a później zaorać tenże powiat
Cytować | Zgłoś administratorowi