pldaenfrdeuk


 czwartek 17 stycznia 2019r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

barlinek

Dnia 12 maja odbyły się finały Weekendowej Ligi Deblowej – Thermo-Transit Cup. Do ostatniego etapu rozgrywek zakwalifikowało się 8 z 14 par, które brały udział w tej edycji turnieju. Zawodnicy swoje zmagania rozpoczęli już w październiku, jednak do ostatniej kolejki ciężko było wskazać pary, które znajdą się w play off’ach.

Niemal wszystkie sobotnie mecze fazy pucharowej kończyły się super tie break’iem – co pokazało, że pary był niezwykle wyrównane.

 

Po niemal 8 godz. tenisowej rywalizacji poznaliśmy tegorocznych zwycięzców:
I miejsce: Szymon Bunda/Paweł Walaszczyk
II miejsce: Krzysztof Goryński/Jarosław Wiśniewski
III miejsce: Roman Bunda/Marcin Goryński
IV miejsce: Przemysław Glapiak/Maja Lachowicz

REKLAMA

Nagroda „Odkrycie sezonu”: Paweł Walaszczyk i Maja Lachowicz

Na zakończenie organizatorzy rozlosowali nagrody ufundowane przez firmę Thermo-Transit, które wręczyła Pani Monika Pakosz. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, zwycięzcom, a także kibicom, którzy gorąco dopingowali swoich faworytów.

Akademia Tenisa Barlinek

  

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież