pldaenfrdeuk

 poniedziałek 27 maja 2019r.   imieniny: Izydor, Juliusz, Magdalena

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Pogoń Szczecin Football Schools to szkółka piłkarska, zajmująca się szkoleniem dzieci od 3. do 14. roku życia. PSFS realizuje swój program szkoleniowy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. W chwili obecnej szkółki znajdują się w Szczecinie, Przecławiu, Nowogardzie, Kamieniu Pomorskim, Stepnicy, Gościnie, Widuchowej, Lipianach, Łobzie, oraz Dobrej Szczecińskiej.

Szkolenie piłkarskie przez nas realizowane to treningi odbywające się dwa razy w tygodniu, przez cały rok. Prowadzimy treningi na podstawie konspektów opracowanych przez Szczecińską Akademię Piłkarska Pogoni Szczecin. Dzięki temu wszyscy nasi trenerzy prowadzą zajęcia w ten sam sposób. Uczymy się od najlepszych, mamy wsparcie Akademii, ale też treningi mentalne przeprowadzane przez współpracujących z nami trenerów mentalnych.

Poza treningami, zabieramy naszych podopiecznych na mecze, gdzie wspólnie kibicujemy na trybunie rodzinnej podczas spotkań Pogoni Szczecin. Dzięki takim spotkaniom budujemy więź z naszymi zawodnikami- budujemy drużynę.

Jest też czas żeby się sprawdzić – organizujemy cyklicznie 4 wewnętrzne turnieje w roku. W których biorą udział wszystkie szkółki PSFS. Oprócz rozgrywek wewnętrznych organizujemy turnieje zewnętrzne do współpracy zapraszając inne szkółki. Sami także często bierzemy udział w innych Turniejach oraz rozgrywkach ZZPN czy Daichmanna. Organizujemy także obozy sportowe to świetna wymiana doświadczeń, wspólne trenowanie i uczenie dzieciaków zachowań fair play.

W chwili obecnej w 11 lokalizacjach PSFS trenuje ponad 400 młodych adeptów piłki nożnej.

 

barlinek

 

Mamy nadzieję, że trenowanie w barwach Pogoni Szczecin, wspólne kibicowanie na trybunie rodzinnej podczas meczów ligowych ekstraklasy, dziecięce eskorty, spotkania z zawodnikami z pierwszego zespołu, gadżety z logiem Pogoni Szczecin, turnieje - wszystko to sprawi, że do trenowania piłki nożnej uda się zachęcić jeszcze większą liczbę młodych piłkarzy.

Treningi w Barlinku odbywają się wtorki oraz czwartki w godzinach 17:00-18:30 na boisku przy ul. Kombatantów 3 w Barlinku.

 

barlinek

 

Rodzice zainteresowani zapisaniem dziecka do Pogoń Szczecin Football Schools proszeni są o kontakt z organizatorem zajęć - tel. 607 709 299.

Więcej informacji również na stronie internetowej pod adresem www.ps-fs.pl 

Dołącz do Drużyny i trenuj z PSFS w Barlinku!

 

[Artykuł sponsorowany]

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły