pldaenfrdeuk

 poniedziałek 27 maja 2019r.   imieniny: Izydor, Juliusz, Magdalena

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Co roku w Szkole Radosnej w Dziedzicach pojawia się jakaś pasja. W zeszłym roku była to m.in. statua wolności, Nowy Jork, Michael Jackson, a w tym wyobraźnią dzieci zawładnął Titanic. Nie sposób było za nią nie podążyć- pasja ta w ciągu roku miała swoją odsłonę plastyczną, konstrukcyjną (budowanie Titanica z kartonów), muzyczną a jej zwieńczeniem i kulminacją stało się przedstawienie o Titanicu.

Wyjątkowe, bo role w nim nie zostały przydzielone ale wybrane i nawet dopisane przez dzieci.

Szczególne, bo wystawione w Dniu Rodziny, które co roku organizujemy w naszej szkole. Nietypowe, bo oprócz talentów aktorskich , tanecznych i muzycznych naszych uczniów, mogliśmy podziwiać uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej z Myśliborza pod kierownictwem Pana Andrzeja Wachowicza.

 

REKLAMA

Było pięknie,
Było uroczyście,
Nie zapomnę nigdy energii i trudu dzieci oraz zaangażowania dorosłych,
mali i duzi ludzie stworzyli coś niepowtarzalnego.
Widziałam wzruszenie i łzy publiczności, przełamywanie dzieci.
A to wszystko dla Was, Rodzin naszych uczniów.

Dziękuję wszystkim.

Agnieszka Kowalska

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły