sobota 20 października 2018r.   imieniny: Budzisława, Irena, Witalis

Reklama

barlinek

09 czerwca w Pracowni Ceramiki Unikatowej, działającej przy Barlineckim Ośrodku Kultury, odbyło się uroczyste zakończenie tegorocznego roku szkolnego. Wzięli w nim udział m.in. uczestnicy zajęć a także Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński i Dyrektor BOK Brygida Liśkiewicz.

Na zajęcia w pracowni, zarówno plastyczne jak i ceramiczne, w roku szkolnym uczęszcza blisko sześćdziesiąt osób – głównie dzieci oraz młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Barlinku. To właśnie te osoby, otrzymały dziś dyplomy oraz drobne upominki z rąk instruktorek – Teresy Bartkiewicz oraz Anny Mioduszewskiej.

Nie zabrakło mini koncertu w wykonaniu mam jednej z uczestniczek, która zagrała na ukraińskim i rosyjskim instrumencie, domrze. Dzieci biorące udział w tym roku w zajęciach, odniosły też niemałe sukcesy w licznych konkursach. W konkursie filmowo – plastycznym „Superbohater w akcji” nagrody otrzymali – I miejsce Aleksandra Zatowka, II miejsce Weronika Chorążęczewska, III miejsce Marcel Szczepaniak, wyróżnienia Iga Zych i Klaudia Osiecka.

REKLAMA

Na XXVIII Festiwalu Sztuki Pięknej Color Art w Goleniowie „Między niebem a ziemią”, miejsce II zajął Jakub Szura. Podziękowania na ręce Teresy Bartkiewicz oraz Anny Mioduszewskiej złożyła Dyrektor BOK Brygida Liśkiewicz, wręczając drobne prezenty a Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, obdarował panie bukietami kwiatów. Tego dnia zaprezentowano również zegar ceramiczny, którego odsłonięcie przy Rondzie Bankowym, na fasadzie budynku przy ul. 1-go Maja, nastąpi podczas tegorocznych Dni Barlinka.

monikary

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Przypominamy, że obowiązuje cisza wyborcza.

Kod antyspamowy
Odśwież