pldaenfrdeuk

 poniedziałek 27 maja 2019r.   imieniny: Izydor, Juliusz, Magdalena

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

09 czerwca w Europejskim Centrum Spotkań, odbyła się IV Noc Bibliotek. Tym razem, młodzi miłośnicy bajek, odwiedzili Akademię Pana Kleksa. Wraz z nim, wszystkie dzieci przywitała Wróżka, Księżniczka oraz Filip Golarz.

Wszystkie te postacie pomagały Ambrożemu w tym, aby każdy uczeń zaliczył zadanie i dzięki temu zdawał celująco przedmioty wykładane w Akademii. Uczestnicy zabawy zostali podzieleni na pięć kolorowych drużyn. Każda z nich musiała jak najlepiej wykonywać zadania, ponieważ walczyli o nic innego jak o … piegi.

REKLAMA

Wśród konkurencji był m.in. praca z guzików przedstawiająca postać z Akademii, slalom między książkami, kleksografia, gra kulą ziemską, najpiękniejsze bańki mydlane, poszukiwanie elementów guzików czy też wypisanie na czas imion na literę „A”. Organizatorzy nie zapomnieli o poczęstunku – były zapiekanki prosto z pieca oraz pyszne lody. Wszyscy uczestnicy Nocy Bibliotek otrzymali certyfikaty ukończenia Nocnej Akademii Pana Kleksa oraz drobne upominki.

Zabawa zakończyła się tuż po północy. "Noc magii z Akademią Pana Kleksa", która odbyła się z okazji ogólnopolskiej akcji IV Nocy Bibliotek oraz XVII Tygodnia Czytania Dzieciom, zorganizowali pracownicy BOK – Biblioteki Publicznej w Barlinku oraz Europejskiego Centrum Spotkań.

monikary

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież