pldaenfrdeuk

 poniedziałek 27 maja 2019r.   imieniny: Izydor, Juliusz, Magdalena

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

11 czerwca, pod hasłem „Dzień uśmiechu”, w Przedszkolu Miejskim nr 1 im. Janiny Porazińskiej w Barlinku, odbyło się uroczyste nadanie tytułu „Przyjaciel Przedszkola”. Zwołana specjalnie kapituła, zbiera się kilka tygodni wcześniej, omawia sylwetki kandydatów i wybiera tą osobę, która w szczególny sposób zasłużyła się działalności przedszkola.

Zanim jednam przystąpiono do rytuału nadania tytułu, w części artystycznej w układach tanecznych, recytacji wierszyków i śpiewaniu piosenek, zaprezentowały się dzieci z różnych grup przedszkolnych. W otoczeniu gości i dopingu przedszkolaków, sok z grejpfruta, którego wypicie jest przepustką do włączenia do grona przyjaciół, zaszczytny tytuł „Przyjaciel Przedszkola” otrzymał Bartłomiej Karaszewski, właściciel firmy B. Ft, jeden ze sponsorów nowego placu zabaw zlokalizowanego na terenie przedszkola.

REKLAMA

Plac, na którym mogą dziś bawić się przedszkolaki, zasponsorowali również - Burmistrz Barlinka, Rada Rodziców PM1, WATEX Sp. z o. o. Barlinek, Holding Zremb Gorzów Wlkp. SA oddział Metpol Barlinek, GOMEX GOMETAL Krzysztof Goryński.

Mati

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+1 # Guest 2018-06-12 20:26
urocze te dzieciaczki... jaki to miły pomysł.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież