pldaenfrdeuk

 poniedziałek 27 maja 2019r.   imieniny: Izydor, Juliusz, Magdalena

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Dnia 06 czerwca 2018 r. w Niepublicznym Przedszkolu ,,Bratek” w Laskowie odbył się Piknik Rodzinny, na który licznie przybyli rodzice wraz z dziećmi oraz zaproszeni goście: Pan Zdzisław Kik – Kierownik Referatu Oświaty, Sportu, Kultury i Spraw Społecznych w Barlinku, Pani Zofia Gągało,- Prezes SPD ,,Bratek” w Barlinku, Pani Izabela Michno- Dyrektor ORW w Barlinku, Pani Karolina Staszak- Sulikowska- Dyrektor SPdP w Barlinku oraz Pan Wojciech Światłowski- Skarbnik SPD ,,Bratek” w Barlinku.

Dużą atrakcją Pikniku okazała się zjeżdżalnia, którą zapewnił Pan Grzegorz Habura z firmy „RELAX” z Gorzowa Wlkp. oraz przygotowane na ten dzień liczne atrakcje, m.in. blok sportowy , w którym brały udział nasze przedszkolaki wraz z rodzicami, opiekunami oraz wychowawcami, wata cukrowa, mydlane bańki, malowanie twarzy. Nie zabrakło również pysznych kiełbasek oraz słodkiego poczęstunku dla naszych gości.

REKLAMA

Była też możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć przy namalowanych znanych i lubianych postaciach z bajek. Zaproszona na ten dzień Ochotnicza Straż Pożarna z Przelewic oraz Policja z Lipian przygotowała dla naszych przedszkolaków niespodzianki w postaci odblasków oraz ulotek o bezpieczeństwie na drodze oraz zapewniła moc atrakcji takich jak przejażdżka wozem strażackim i radiowozem. W tym dniu nie zawiodła pogoda oraz dobre humory wszystkich uczestników. Na zakończenie Pikniku każdy z przedszkolaków otrzymał pamiątkowy dyplom.

Zapraszamy do fotorelacji.

Niepubliczne Przedszkole “Bratek”

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+7 # Guest 2018-06-12 14:00
Super zabawa :) dzieci mega zadowolone i mój synuś również :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 # Guest 2018-06-12 10:23
Najwspanialsi rodzice świata, najukochańsze mamy i cudowni tatusiowie szczególnych dzieciaków!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 # Guest 2018-06-12 10:21
Impreza jak zwykle na najwyższym poziomie! Ciasto, grill, napoje, kawa, och, wspaniała zabawa! Nie zawiedli strażacy i policjanci, no i ta krowa do skakania, rewelacja. Uśmiech "bratkowych przytulaczków "bezcenny! Wspaniały dzień wśród wspaniałych osób!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież