pldaenfrdeuk

 poniedziałek 27 maja 2019r.   imieniny: Izydor, Juliusz, Magdalena

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

10 czerwca na boisku przy świetlicy wiejskiej w Moczkowie, odbył się festyn zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Rok rocznie sołectwo nie zapomina o swoich najmłodszych mieszkańcach i przygotowuje dla nich liczne zabawy, konkursy i niespodzianki.

W tym roku nie zabrakło dmuchanego placu zabaw, baniek mydlanych, tenisa stołowego i domowego ciasta. Festyn odwiedzili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, którzy sprawili ogromną frajdę nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Była nie tylko woda ale także ogromne ilości piany, w której wszyscy się bawili. Pogoda bardzo w tym dniu dopisała. Było słonecznie i gorąco a zanim nad boisko nadciągnęły burzowe i deszczowe chmury, wszyscy zdążyli się wybawić.

REKLAMA

Festyn zorganizowała Rada Sołecka i Sołtys Moczkowa Katarzyna Maciaszczyk. Serdecznie dziękujemy za pomoc - Katarzynie i Maciejowi Swat, Iwonie i Andrzejowi Rudnickim, Annie i Manfredowi Ihde, Panu Lużeńczyk, OSP Barlinek, PGK Barlinek oraz wszystkim, którzy upiekli ciasta, pomogli przeprowadzić tę imprezę, przygotowali plac i pomogli przy sprzątaniu.

Sołectwo Moczkowo

Foto: Mati

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

0 # Guest 2018-06-14 14:32
wielka szkoda,ale wybory tuż tuż. obietnicą nie będzie końca. Nikt ci tyle nie da co radny ci obieca!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Guest 2018-06-13 07:02
Szkoda że impreza nie odbyła się na nowym orliku w Moczkowie !!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież