pldaenfrdeuk

 poniedziałek 27 maja 2019r.   imieniny: Izydor, Juliusz, Magdalena

Reklama

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (1)
barlinek

12 czerwca w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbyła się uroczystość pożegnania starszaków z Przedszkola Miejskiego nr 2 „Pod Topolą”. W ten wyjątkowy dla przedszkolaków dzień, na sali zgromadzili się ich rodzice i dziadkowie, rodzeństwo i koledzy, z którymi na co dzień widywali się w przedszkolu.

Zanim przystąpiono do części oficjalnej spotkania, głos zabrali – wiceburmistrz Barlinka Krzysztof Paszek, Dyrektor PM nr 2 Barbara Walaszczyk i ks. dziekan Bronisław Lose z parafii pw. NSNMP, który życzył rodzicom oraz dzieciom udanych wakacji. Po tych życzeniach przyszedł czas na przygotowany specjalnie na ten dzień program artystyczny. Dzieci recytowały wiersze, popisywały się wokalnie a także wykazywały niemałym poczuciem rytmu, tańcząc przygotowane wcześniej choreografie. Nie zabrakło również gry aktorskiej. Przedszkolaki w krótkich scenkach teatralnych, dostarczyły publiczności dużo powodów do uśmiechu i gromkich braw.

REKLAMA

Po części artystycznej, odbyła się projekcja filmu, przygotowanego przez wychowawców jednej z grup. Film przedstawiał ujęcia przedszkolaków, które opuszczały w tym dniu mury przedszkolne - Misie Uszatki, Krasnale i Krasnale II. Projekcja obejmowała ich wszystkie lata spędzone w przedszkolu, co wywołało łzy wzruszenia nie tylko wśród rodziców ale i pośród wychowawców. Na zakończenie uroczystości, każde z przedszkolaków otrzymało z rąk swoich wychowawców książki i koszulki oraz fotografię przedstawiającą ich grupę przedszkolną. Nie zabrakło podziękowań od rady rodziców dla nauczycieli i dyrekcji PM nr 2 za lata pracy pedagogicznej i opieki nad dziećmi oraz dla rady rodziców od nauczycieli za dobrą współpracę.

Drogie dzieci! Skończyłyście właśnie pierwszy etap Waszej edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Życzymy Wam radości z nowych wyzwań, samych sukcesów i zadowolenia z każdego dnia. Jednak zanim we wrześniu wkroczycie w mury szkolne przed Wami dwa miesiące odpoczynku. Życzymy Wam udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Mati

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+1 # 2kroma 2018-06-17 02:03
Piękne zakończenie! Dzieci dały z siebie wszystko, czego nauczyły się, szczególnie w ciągu roku przedszkolnego 2017/2018. Super!Szkoda, że nie każdy mógł zobaczyć siebie na zdjęciach. Ogromną pracę wykonały również panie: katechetka, pani logopeda, pani od języka niemieckiego, pani pedagog. Gratulacje dla wszystkich pań pracujących w Przedszkolu Miejskim nr2.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2018-06-14 10:00
Piękna impreza, łzy wzruszenia i radości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 # Guest 2018-06-13 19:30
W Barlinku tylko publiczne przedszkola są dobre
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2018-06-13 11:06
Super zakończenie! Podziękowania dla wszystkich organizujących.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież