pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 


 czwartek 3 grudnia 2020r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W barlineckim szpitalu od lutego 2017 roku działa Dzienny Dom Opieki Medycznej. Za swoją działalność został nagrodzony drugim miejscem w ogólnopolskim konkursie Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta.

W konkursie udział wzięło około 80 placówek medycznych. Jego organizatorem była Fundacja Joy Aim. Ideą przewodnią konkursu były działania ZOZ na rzecz zwiększenia zadowolenia pacjenta i tego, aby pacjenci wiedzieli, czego mogą oczekiwać od placówki medycznej.

 

REKLAMA

Autorzy konkursu poprzez jego przeprowadzenie chcieli m.in. promować jakość usług medycznych, podejście do pacjenta. Rada Nagrody uznała, że jednym ze szpitali, w którego murach gości uśmiech na twarzach pacjentów, jest szpital barlinecki. Na wyróżnienie zasłużył Dzienny Dom Opieki Medycznej. Szczegóły o fundacji i samym konkursie na stronie joyaim.pl.

js

 

barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.