sobota 22 września 2018r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

barlinek

Burmistrz Pełczyc, Rada Miejska w Pełczycach i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają 13-14 lipca na Letnią Biesiadę Pełczycką. W programie m.in.: animacje dla dzieci, wesołe miasteczko, pokaz fajerwerków, JORRGUS, ZAKOPOWER, ENDRJU, B-QLL, KAYAH.

Zapraszamy.

 

 

REKLAMA

 barlinek

 

Komentarze  

+4 #18 Guest 2018-07-01 13:26
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Jak w Barlinku kasę na działalność zjadają etaty 5 instytucji i tłumu ludzi to później jest jak było widać czyli coraz gorzej , tym razem frekwencja wystawiła Wam ocenę na Dni Barlinka ,ale co to kogo obchodzi w tym mieście gdzie nawet studzienek nikt nie czyści a do pożaru będziemy się zbiegać z wiadrami na dźwięk syreny....


Jak z wiaderkami biegać ,mamy w Barlinku JRG.... mamy?

JRG dopiero będzie.

Czyli nie mamy , ale będziemy kiedyś mieć. Do tego czasu jednak warto zaopatrzyć się w wiaderka.

I zaprasza się OSP Pełczyc żeby zrobiła pokaz na Barlineckim Lacie Filmowym. Wstyd!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #17 Guest 2018-06-30 05:07
Mamy dobrą Radę,wspaniałego Burmistrza Barlinek pięknieje a ludziom żyje się coraz lepiej.Kiedy rano wstaje i przeglądam się w lustrze zastanawiam się co by tu jeszcze obiecać mieszkancom przed wyborami
Jaki festyn i akcję zorganizować by się wypromować.
A tu ciągle niezadowolenie...... podłość ludzka nie ma granic.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #16 Guest 2018-06-29 19:20
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Jak w Barlinku kasę na działalność zjadają etaty 5 instytucji i tłumu ludzi to później jest jak było widać czyli coraz gorzej , tym razem frekwencja wystawiła Wam ocenę na Dni Barlinka ,ale co to kogo obchodzi w tym mieście gdzie nawet studzienek nikt nie czyści a do pożaru będziemy się zbiegać z wiadrami na dźwięk syreny....


Jak z wiaderkami biegać ,mamy w Barlinku JRG.... mamy?

JRG dopiero będzie.

Czyli nie mamy , ale będziemy kiedyś mieć. Do tego czasu jednak warto zaopatrzyć się w wiaderka.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #15 Guest 2018-06-29 17:32
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Jak w Barlinku kasę na działalność zjadają etaty 5 instytucji i tłumu ludzi to później jest jak było widać czyli coraz gorzej , tym razem frekwencja wystawiła Wam ocenę na Dni Barlinka ,ale co to kogo obchodzi w tym mieście gdzie nawet studzienek nikt nie czyści a do pożaru będziemy się zbiegać z wiadrami na dźwięk syreny....

Jak z wiaderkami biegać ,mamy w Barlinku JRG.... mamy?

JRG dopiero będzie.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #14 Guest 2018-06-29 10:54
Cytuję Guest:
Pełczyce nie robią takich inwestycji w mieście jak Barlinek...Popieram osoby piszące że dni Barlinka powinny być płatne...Pełczyce co rok maja rewelacyjne "Dni Pełczyc" dopłacają i mają...oczywiście, że znajdą się osoby które będą narzekać to normalne...

Pełczyce nie dopłaca do Dni Pełczyc, Pełczyce wychodzą zawsze na lekki plus. ***
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #13 Alek 2018-06-29 09:27
Do Guest 11
No przednie hahaha . Dodałbym ,że ci co narzekają na "wspaniałe" dni Barlinka to nie ludzie to wilki .
Cytować | Zgłoś administratorowi
-9 #12 Guest 2018-06-29 09:24
Dygresja - cudze chwalita, swego nie znata, sami nie wieta, co posiadata :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
+15 #11 Guest 2018-06-29 09:00
Bo to jest nasz ,,miś" oparty na 5 instytucjach i nikt nie zapyta po co? To jest ,,miś' na miarę naszych możliwości !
Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 #10 Guest 2018-06-29 06:18
Pełczyce nie robią takich inwestycji w mieście jak Barlinek...Popieram osoby piszące że dni Barlinka powinny być płatne...Pełczyce co rok maja rewelacyjne "Dni Pełczyc" dopłacają i mają...oczywiście, że znajdą się osoby które będą narzekać to normalne...
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #9 Guest 2018-06-29 05:28
Cytuję Guest:
Jak w Barlinku kasę na działalność zjadają etaty 5 instytucji i tłumu ludzi to później jest jak było widać czyli coraz gorzej , tym razem frekwencja wystawiła Wam ocenę na Dni Barlinka ,ale co to kogo obchodzi w tym mieście gdzie nawet studzienek nikt nie czyści a do pożaru będziemy się zbiegać z wiadrami na dźwięk syreny....

Jak z wiaderkami biegać ,mamy w Barlinku JRG.... mamy?
Cytować | Zgłoś administratorowi