czwartek 15 listopada 2018r.   imieniny: Albert, Artur, Roger

Reklama

barlinek

Mała wieś, oddalona od Barlinka o kilka kilometrów. To właśnie tam mieszka rolnik, który zgłosił się do popularnego programu „Rolnik szuka żony”, emitowanego przez TVP 1. Marek ma 46 lat i jest kawalerem.

Prowadzi duże, ekologiczne gospodarstwo rolne. W życiu jest realistą a nawiązywanie nowych znajomości przychodzi mu z trudem. Może dlatego podjął ten dość odważny krok i wziął udział w nagraniach? Uważa, że w Jego wieku jest trudno znaleźć „tą jedyną”, z którą chciałby mieć dzieci.

 

REKLAMA

Szuka kobiety, która zajęłaby się ogniskiem domowym i codziennymi obowiązkami, bowiem jak sam przyznaje – nie potrafi gotować. Czy uda mu się dostać się do programu i znaleźć miłość życia? Jak na razie nie wiadomo, kto z poszukujących miłości rolników pojawi się w nowym sezonie. Decydują o tym potencjalne kandydatki na żonę. W programie wystąpi pięciu rolników, którzy otrzymali najwięcej listów. Czy Markowi się uda przekonamy się we wrześniu, kiedy wystartuje piąta edycja programu „Rolnik szuka żony”. Trzymamy kciuki, żeby się udało. 

monikary

 

barlinek

Źródło/Foto: www.facebook.com/rolnikszukazony

 

Komentarze  

+12 #14 Guest 2018-07-07 18:08
Lepiej późno, jak wcale. Daj Boże może spotka drugą połowę choćby i przez telewizję. Praca na roli, to ciężka robota, dzisiejsze panny, to wygodne laleczki, bardziej do leżenia i pachnienia niż do pracy.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #13 Guest 2018-07-07 07:18
Cytuję Guest:
Facet w tym wieku i do tego kawaler... Normalnie ludzie w tym wieku mają już wnuki, gdzie on był jakieś 20 lat temu? Może coś z jego oczekiwaniami jest nie do spełnienia... może nie ma takich kobiet, które spełnią jego oczekiwania? Jak mawia mądra księga-jest czas siania i czas orania...

Po pierwsze, gość dopiero teraz rozgląda się za drugą połówką, bo jak miał całe życie gospodarkę na głowie, to na pewno nie miał czasu na rozrywki i szukanie żony, bo zwierzęta nie poczekają, aż gospodarz wróci z randki. Kto ma pojęcie o życiu na wsi, to wie, ile jest pracy. Na wakacje nie pojedziesz i urlopu nie weźmiesz. A po drugie, niektórzy ludzie po czterdziestce mają już wnuki, ale uwierzcie mi, wcale nie czują się jak dzidkowie. A w wieku 40-50 lat dopiero człowiek wie, co mu w życiu jest potrzebne. Więc życzę temu panu powodzenia.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #12 Guest 2018-07-06 13:59
Cytuję Guest:
Te złośliwe komentarze powinien admin nie akceptować. A panu Markowi należy dobrze życzyć, a nie oceniać, jak się człowieka w życiu na oczy nie widziało.

Oj tam, oj tam, każdy ma prawo do swojej opinii, nie wszyscy muszą być happy, na tym polega demokracja.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #11 Guest 2018-07-06 13:56
Cytuję Guest:
Jego spawa w jaki sposób szuka drugiej połówki, a wredne komentarze zatrzymajcie dla siebie

Też tak uważam, dlatego nie rozumiem po co to obwieszczać światu!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #10 Guest 2018-07-06 08:24
Te złośliwe komentarze powinien admin nie akceptować. A panu Markowi należy dobrze życzyć, a nie oceniać, jak się człowieka w życiu na oczy nie widziało.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 #9 Guest 2018-07-05 22:43
Cytuję Guest:
Straszne, że przez tv trzeba szukać żony, to dopiero nieśmiałość w tym wieku!

teraz ciezko jest w ogole kogos znalezc. Nawet w wieku 20lat~. Może telewizja to jakis sposob, niektorzy poznaja swoja polowke gdy wyjada na wakacje na 2 koniec swiata.

A jak sie nikogo w tv nie znajdzie, to zawsze to jakas przygoda
Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 #8 Guest 2018-07-05 20:07
Jego spawa w jaki sposób szuka drugiej połówki, a wredne komentarze zatrzymajcie dla siebie
Cytować | Zgłoś administratorowi
+16 #7 Guest 2018-07-05 18:05
Wspaniałe,bardzo dobrze , że się odważył,nigdy nie jest za późno, tak trzymać ,brawo !
Cytować | Zgłoś administratorowi
-6 #6 Guest 2018-07-05 11:55
Straszne, że przez tv trzeba szukać żony, to dopiero nieśmiałość w tym wieku!
Cytować | Zgłoś administratorowi
-18 #5 Guest 2018-07-05 11:35
Facet w tym wieku i do tego kawaler... Normalnie ludzie w tym wieku mają już wnuki, gdzie on był jakieś 20 lat temu? Może coś z jego oczekiwaniami jest nie do spełnienia... może nie ma takich kobiet, które spełnią jego oczekiwania? Jak mawia mądra księga-jest czas siania i czas orania...
Cytować | Zgłoś administratorowi