pldaenfrdeuk

 poniedziałek 18 lutego 2019r.   imieniny: Konstancja, Krystiana, Więcesława

Reklama

0 1 1 1 1 1
barlinek

Marek Stefański, mieszkaniec Płonna, to 59-letni kochający ojciec i wspaniały dziadek. Cieszył się z każdego dnia swojego życia, poświęcając czas wnukom, które dostarczają mu mnóstwa sił do walki, którą teraz przychodzi mu stoczyć. Niestety, kilka miesięcy temu, usłyszał straszną diagnozę – ostra białaczka szpiku kostnego.

 

 

Obecnie, jest po drugiej chemii i nie poddaje się! Wspiera go najbliższa rodzina, jednak i Ty możesz pomóc. Jak? To bardzo proste. Oddaj krew! Pilnie potrzeba jest krew grupy A Rh +.

Zgłoś się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie, Aleja Wojska Polskiego 80/82 70-482 Szczecin lub oddaj w Barlinku w autokarze mobilnym do poboru krwi ze wskazaniem dla Marka Stefańskiego który przebywa w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 PUM Im. Prof. Tadeusza Sokołowskiego 71-252 Szczecin ul. Unii Lubelskiej 1 oddział hematologii.

Dodatkowo, w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, możesz odda samo osocze.

Krwiodawcy, którzy oddawali już wcześniej krew, mogą także oddać wymaz z jamy ustnej w celu określenia cech zgodności antygenowej w przypadku, jakby chcieli zostać dawcą szpiku kostnego dla Marka Stefańskiego. Pozostali, którzy po raz pierwszy oddają krew, mogą to uczynić dopiero po ośmiu tygodniach.

Najbliższe postoje Mobilnego Punktu Poboru Krwi w Barlinku: 17 lipca w godz. 9.30 – 12.30, 24 lipca godz. 9.30 – 12.30 oraz 31 lipca godz. 9.30 – 12.30. Krwiobus będzie stał na Rynku Miejskim.

Pamiętaj - możesz uratować życie!!!

Za wszystkie słowa wsparcia i dar życia, jakim jest krew – DZIĘKUJEMY!

 

barlinek

 

Prosimy o nie wystawianie komentarzy dotyczących Mobilnego Punktu Poboru Krwi. Na prośbę rodziny, takie komentarze zostaną wstrzymane. 

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

0 #5 Guest 2018-07-12 11:14
Mam taką grupę chętnie pomogę ale nigdy tego nie robiłem jakieś wskazówki ? jak to przebiega ile czasu? ilość krwi ?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #4 Guest 2018-07-11 21:22
kazdy moze pomoc! wystarczy ze powiesz ze to dla pana Marka a on dostanie odpowiednia grupe dla siebie, twoja pojdzie do banku, ale idzie to tak jakby na konto pana Marka wiec nie ma znaczenia grupa krwi, oddawac kazda ze wskazaniem na niego! mi sie nie uda 17 ale postaram sie 24 lipca tez mam ORh+
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #3 Guest 2018-07-11 16:14
Niestety mam krew 0 rh+, wiec pomóc nie mogę :( niemniej życzę dużo zdrowia i siły dla Pana i rodziny!! Ba pewno się uda wygrać !!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #2 godfather 2018-07-11 15:55
Cytuję Guest:
Posiadam taķa grupę krwi tylko jestem na miejscu w Barlinku w Niedzielę. Chętnie bym pomógł

Moim zdaniem najłatwiej byłoby udać się do stacjonarnego punktu poboru krwi, jeśli nie robiłoby to problemu.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #1 Guest 2018-07-11 07:54
Posiadam taķa grupę krwi tylko jestem na miejscu w Barlinku w Niedzielę. Chętnie bym pomógł
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież