niedziela 15 lipca 2018r.   imieniny: Daniel, Dawid, Egon

Reklama

barlinek

Już w najbliższy weekend, 13 i 14 lipca, wystartują tegoroczne III Letnie Wieczory Filmowe. Zapraszamy mieszkańców Barlinka oraz turystów na pierwszy weekend z projekcjami filmowymi, bajką oraz niespodziankami dla dzieci i dla dorosłych.

W piątek 13 lipca mamy dla Państwa tradycyjne już „Filmowe grillowanie z Międzychodem” o godz. 21.00, aromatyczną Ahmad Tea London a także coś dla wszystkich, którzy lubią się bać – o 21.30 horror „Annabelle: narodziny zła”. Nie zmieniły się godziny projekcji – piątek 21.30, sobota – bajka 18.00, film 21.30. Animacje dla najmłodszych w każdą sobotę w godz. 16.00 – 18.00. Nie uległo zmianie także miejsce Letnich Wieczorów Filmowych – Europejskie Centrum Spotkań ul. Leśna 1. To właśnie tam czekają na Was wygodne leżaki, ciepłe koce i konkursy z nagrodami. Podczas pierwszego weekendu ogłosimy także konkursy główne – dwa dla dzieci (plastyczny i fotograficzny) oraz jeden dla dorosłych. Do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody!

REKLAMA

13 lipca 21.30 (piątek) – „Annabelle: narodziny zła”

Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza - Annabelle.

14 lipca 16.00 – 18.00 (sobota) – podczas tego bloku animacji, będziecie mogli spotkać się z Inspektorami OTOZ Animals i wesprzeć zwierzaki potrzebujące pomocy. Nie zabraknie OTOZowego bazarku, loterii fantowej, malowania twarzy, malowania flag i innych atrakcji. Będzie wystawiony także kosz, do którego będziecie mogli wrzucać karmę dla bezdomnych zwierząt z Gminy Barlinek! Przykładem z roku ubiegłego, zamówiliśmy atrakcję, która najbardziej spodobała się najmłodszym Widzom. Chodzi oczywiście o zamek dmuchany! W tym roku niespodzianka – będą aż dwa zamki. Będziecie się mogli na nich wyszaleć za darmo, do woli. Zadbaliśmy również o nieco słodkości i zaprosimy małych kinomanów na darmową watę cukrową.

14 lipca godz. 18.00 (sobota) „Coco” - Mały Miguel, zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola, Ernesto de la Cruz. Chłopiec - wbrew rodzinnemu zakazowi - za wszelką cenę chce rozwijać swój talent. W tajemniczych okolicznościach trafia do niezwykłej Krainy Zmarłych, gdzie na swej drodze napotyka uroczego oszusta Hektora i z nim odkrywa historię swojej rodziny.

14 lipca godz. 21.30 (sobota) – „Trzy bilbordy za Ebbing, Missouri” - Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji. Od morderstwa córki Mildred Hayes upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i umieszcza na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji, szeryfa Williama Willoughby’ego. Gdy do akcji wkracza zastępca szeryfa, posterunkowy Dixon– niezrównoważony, porywczy maminsynek, któremu zarzuca się zamiłowanie do przemocy – starcie między Mildred Hayes a lokalnymi siłami porządkowymi przeradza się w otwartą wojnę.

Przypominany, że wszystkie animacje, atrakcje, projekcje filmów oraz bajek są BEZPŁATNE!

Serdecznie zapraszamy

BOK

 

Komentarze  

-13 #1 Guest 2018-07-11 16:02
Szkoda, że nie ma najlepszego ""Polskiego"" filmu Oskarowego - "Ida" :
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież