sobota 20 października 2018r.   imieniny: Budzisława, Irena, Witalis

Reklama

barlinek

Tuż po niedzieli, 06 sierpnia w poniedziałek, nastąpi wznowienie ruchu przy ul. Ogrodowej. Obecnie, pod nowym wiaduktem prowadzone są prace związane z budową chodnika. Trochę wyżej, na samej konstrukcji mostu, układane są warstwy konstrukcyjne jezdni. Zaplanowano już zmianę organizacji ruchu, która wprowadzona zostanie również po weekendzie.

W poniedziałek, 06 sierpnia, zamknięta zostanie ul. Tunelowa, gdzie wykonawca obejścia Barlinka w ciągu DW 151, przystąpi do rozbiórki dawnego wiaduktu kolejowego. Droga zamknięta zostanie zarówno dla ruchu kołowego jak i pieszego. W tym samym dniu, zostanie też zamknięty objazd przez ul. Dworcową.

 

 

REKLAMA

Na objazd ten narzekało wielu kierowców, bowiem nadmierny ruch powodował tam zapadanie się drogi i ogromne dziury. Już za kilka dni przy ul. Ogrodowej wszystko wróci więc do normy i będzie można spokojnie i bezpieczne przemieszczać się w kierunku ul. Kombatantów czy też Górnego Tarasu.

monikary

 

barlinek

barlinek

barlinek

 

Komentarze  

0 #16 Mały Kazio 2018-08-07 06:01
Lepsze to od objazdu Dworcową. Dużo lepsze. Zwolnij, patrz pod koła i pomykaj
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #15 Guest 2018-08-06 20:13
Kto pozwolił odebrać ogrodową ? Nikt nie widzi zniszczonej drogi pod przejazdem ? To jest skandal!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #14 Guest 2018-08-03 05:15
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Może trochę nie na temat tego artukułu, ale co jest grane z rondem bankowym? Kiedy będzie można normalnie przez nie przejechać?

A przypadkiem nie pisało kiedyś, że prace mają potrwać od 1 do 10 czerwca ?

Pisało, tylko nie podano którego roku!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #13 Guest 2018-08-02 21:55
Monitoring moze jakis bo zaraz posmaruja graficiarze.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #12 Guest 2018-08-02 06:08
Cytuję Guest:
Może trochę nie na temat tego artukułu, ale co jest grane z rondem bankowym? Kiedy będzie można normalnie przez nie przejechać?

A przypadkiem nie pisało kiedyś, że prace mają potrwać od 1 do 10 czerwca ?
Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 #11 Guest 2018-08-02 06:02
Cytuję TBM58:
Cytuję Guest:
A czy Tirem tam przejedzie, wydaje sie ze jest nisko i te łuki okrągłe hmmmmm
Tiry będą przenoszone górą przez kładkę do Panoramy.Ma byc tam specjalna grupa bezrobotnych z bazą w stodole i będą przesuwać te niemieszczące się Tiry po drewnianych belach tak jak kiedyś w Egipcie.

Tak tak , a ładunki gabarytowe będzie przenosic szaman indiański co ma być sprowadzony na naprawę Ronda Bankowego . I po balu ..
Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 #10 Guest 2018-08-02 05:12
No będzie pięknie, widać że prace poszły do przodu i warto pomęczyć się, żeby potem było solidnie i ładnie!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+17 #9 Guest 2018-08-01 21:31
Mnie to zastanawia kiedy jakiś idiota nabazgra coś sprayem na fasadzie tegoż tunelu
Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 #8 TBM58 2018-08-01 20:23
Cytuję Guest:
A czy Tirem tam przejedzie, wydaje sie ze jest nisko i te łuki okrągłe hmmmmm
Tiry będą przenoszone górą przez kładkę do Panoramy.Ma byc tam specjalna grupa bezrobotnych z bazą w stodole i będą przesuwać te niemieszczące się Tiry po drewnianych belach tak jak kiedyś w Egipcie.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #7 Guest 2018-08-01 19:49
Spokojnie, tyle wytrzymaliśmy to jeszcze trochę damy radę. Niektórzy dyskutują nerwowo jak rozgrzana Sędzina.
Cytować | Zgłoś administratorowi