środa 15 sierpnia 2018r.   imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Reklama

barlinek

Zakończyła się budowa wiaduktu na ulicy Ogrodowej. Nie trzeba już jeździć wiecznie dziurawym objazdem na ulicy Dworcowej. Na Ogrodowej trwają obecnie prace ziemne.

Układane są chodniki, poprawiony zostanie stan nawierzchni samej jezdni. W związku z prowadzonymi pracami muszą tam uważać zarówno piesi, jak i kierowcy.

 

 

REKLAMA

Przywrócenie przejezdności ulicy oznacza nic innego, jak zamknięcie w najbliższym czasie przejazdu ulicą Tunelową. Tam także powstanie nowy wiadukt.

Jednocześnie, 07 sierpnia, wykonawca obejścia Barlinka w ciągu DW 151, zamknął objazd ul. Dworcową. Prosimy więc nie jeździć już „na pamięć” i korzystać z przejazdu i chodnika pod wiaduktem przy ul. Ogrodowej.

js

barlinek

barlinek

barlinek

 

Komentarze  

+3 #12 Guest 2018-08-10 11:19
Z innej beczki. Oddali rondo bankowe, wreszcie. Dziwny widok jakis: barierek brak panów w niebieskich ubrankach brak codziennego pompowania studzienki brak. Mam nadzieje, że porzadnie zrobili I przy wiekszych opadach deszczu znowu nie bedzie problemow. Milo mi to stwierdzic doczekalismy sie konca prac!!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #11 Guest 2018-08-10 10:14
Wszystko fajnie, tylko szkoda, że nawierzchnia wygląda jak wygląda.. dziura na dziurze.. ciekawe czy zostanie to naprawione?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #10 Guest 2018-08-09 13:35
Cytuję jacuś:
w sprawie idioty w mercedesie:jak możesz to nagraj i filmik na policję

Przecież jest aktywna kamera na rogu Domu Towarowego.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #9 jacuś 2018-08-09 10:16
w sprawie idioty w mercedesie:jak możesz to nagraj i filmik na policję
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #8 Guest 2018-08-09 10:13
w sprawie idioty w mercedesie: jak masz możliwość to go nagraj i na policję zanieś
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #7 Guest 2018-08-08 21:41
Komentarz bedzie od czapy. Do idioty w czarnym mercedesie ktory co noc na recznym pokonuje rondo bankowe( ostatnio go tak obróciło, ze w czerwonego golfa by uderzył)duzo sie jeszcze musisz nauczyc. Jak masz takie zapedy pojezdzij w Forze lub poszalej na starym lotnisku w Stargardzie a nie w srodku miasta.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #6 Guest 2018-08-08 18:18
Tylko jak z nowego chodnika ma skorzystać osoba na wózku inwalidzkim skoro komuś się zapomniało zrobić obniżenie? Krawężnik ma, na oko, 20 cm! Wiem, zaraz pojawi się opinia że przecież można to poprawić, ale chyba nie chodzi o poprawianie i naprawianie nowego bo za tym zawsze idą pieniądze.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #5 jacuś 2018-08-08 11:58
jak widzę ,to same dzieci piszą komentarze:) ,jak sobie wyobrażacie ,że tiry nie przejadą ,MUSZĄ bo innej opcji nie ma ,ogarnijcie się z tymi FACHOWYMI WYPOCINAMI
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #4 TBM58 2018-08-08 10:48
Dobrze jest.Z Metpolu nie takie cuda wyjeżdżały pod starym wiaduktem.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #3 Guest 2018-08-07 21:20
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
I jak widać za nisko nie jest:)
bardzo wysoko tez nie musi byc ,wkoncu to nie droga dla tirow czy autokarow

A dla kogo ? Rowerzystów ? Czy lepiej może żeby ciężarówki do haconu lub metpolu jeździły przez górny taras ?
Cytować | Zgłoś administratorowi