pldaenfrdeuk

 poniedziałek 22 kwietnia 2019r.   imieniny: Heliodor, Kajus, Leonia

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Stowarzyszenie „Indywidualna Szkoła Futbolu” z siedzibą w Barlinku pragnie przedstawić ofertę i ogłosić nabór oraz zapisy dla wszystkich dzieci już od 3 roku życia pragnących postawić pierwsze kroki z piłką nożną.

Zapraszamy wszystkich chętnych chcących poznać bliżej nasz system treningowy. Prowadzone są całoroczne nabory do poszczególnych grup od 3 roku życia. Nasze grupy BAMBINI, SKRZATY, ŻAKI, ORLIKI, MŁODZIKI regularnie biorą udział w rozgrywkach ligowych ZZPN oraz mają możliwość skorzystania z corocznych obozów i campów piłkarskich. Nasz system trenowania jednostek a nie drużyny powoduje, że w treningu piłkarskim szczególnie tych młodszych dzieci bierze udział do 4 trenerów.

PROJEKT POGOŃ BARLINEK 2018
W czerwcu bieżącego roku stowarzyszenie Indywidualna Szkoła Futbolu podpisała porozumienie ze stowarzyszeniem Centrum Rozwoju Sportu w Barlinku pod nazwą PROJEKT POGOŃ BARLINEK 2018. Celem projektu jest zbudowanie na nowych fundamentalnych zasadach Pogoń Barlinek. W wyniku tych zmian ISF Barlinek na dniach oficjalnie zmieni swoją nazwę na ISF Pogoń Barlinek. Dzięki tym zmianom gwarantujemy ciągłość szkolenia w jednolitym systemie treningowym. Zawodnicy po ukończeniu wieku trampkarza starszego będą przechodzili kontynuować grę w partnerskim klubie CRS Pogoń Barlinek zaczynając w juniorach a kończąc w grupie seniorskiej.

MYŚL SZKOLENIOWA
Celem naszego systemu treningowego jest doprowadzenie zawodnika do wysokiego indywidualnego poziomu piłkarskiego, w wyniku czego da mu to przygotowanie do gry zespołowej w późniejszym wieku. Naszym zdaniem podstawowym błędem jest w wieku młodego zawodnika stawianie na wynik drużynowy a nie na indywidualne wyszkolenie piłkarskie każdego dziecka z osobna. Bowiem wynik drużyny nie przekłada się na indywidualny jego rozwój. Nasz nowatorski system treningowy zapewnia właśnie taki sposób spojrzenia inaczej na piłkę nożną.

 

barlinek

 

Zapraszamy na dni otwarte naszego stowarzyszenia na stadion piłkarski przy ul. Sportowej 2 w Barlinku w godzinach 17.00-18.30 we wtorek i czwartek 4 i 6 września. Odbędą się tam treningi zapoznawcze prowadzone przez trenerów ISF. Trener koordynator Sławomir Król - tel. 783 212 935.

Szczegółowe informacje dotyczące naszej działalności znajdują na stronie internetowej www.isfbarlinek.pl  i na naszym profilu FB

ISF

[Artykuł sponsorowany] 

 

Co o tym myślisz?

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły