piątek 16 listopada 2018r.   imieniny: Edmund, Maria, Marek

Reklama

barlinek

W minioną sobotę, tj. 25 sierpnia Akademia Sportów Walki BORAN TEAM zorganizowała spotkanie pod nazwą: „Piknik ze sportami Walki”, które odbyło się nad pięknym jeziorem w miejscowości Okno. Impreza odbyła się w ramach Programy Społecznik 2018, dzięki wsparciu ze środków z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Programu Społecznik 2018.

Na piknik licznie przybyli mieszkańcy powiatu myśliborskiego i nie tylko. Mieliśmy przyjemność gościć miłośników sportu nordic walking z zaprzyjaźnionego sołectwa Moczydło na czele z Panią sołtys Aldoną Kaczmarek.

Piknik rozpoczął się od biegu przyjaźni na dystansie 4 km., który poprowadził pan leśniczy Adam Górecki. Podziwialiśmy piękne widoki wokół jeziora. Po tak wyczerpującym zadaniu przyszedł czas na słodki poczęstunek od pani Gosi Kubickiej oraz pyszną grochówkę, za którą serdecznie dziękujemy Restauracji Myśliborzanka.

REKLAMA

Najmłodsi uczestnicy, mieli okazję podziwiać pokaz kickboxingu w wykonaniu swoich rówieśników, natomiast starsi mogli poznać sztukę walki Muay Thai w wykonaniu Marty Grygier.

Duże zainteresowanie wzbudził wspólny trening Thai Chi, który poprowadził Sebastian Kalinecki. Trening tai chi opiera się na połączeniu dwóch form energii: yin (pasywnej) i yang (aktywnej). Współczesny trening tai chi to tai chi taoistyczne, niewykorzystywane do walki, ale do ćwiczenia równowagi wewnętrznej. Tai Chi bardzo korzystnie wpływa na zdrowie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Impreza zakończyła się wspólnym biesiadowaniem oraz pieczeniem kiełbasek w miłej i sympatycznej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i uczestnictwo w pikniku.

A już od września zapraszamy wszystkich miłośników sportów walki i nie tylko, na treningi prowadzone przez Nasz Klub w Barlinku, Myśliborzu oraz Stawie. Więcej informacji znajdziecie na naszym funpagu Akademia Sportów Walki BORAN TEAM.

Ze sportowymi pozdrowieniami BORAN TEAM.

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież