pldaenfrdeuk

 poniedziałek 22 kwietnia 2019r.   imieniny: Heliodor, Kajus, Leonia

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Stowarzyszenie "Nasza Gromada" oraz Sołectwo Nowogródek Pomorski serdecznie zapraszają 7 października o godz. 14.00 na bieg uliczno - przełajowy III Wiejską Dziesiątkę.

Liczymy nie tylko na Wasze przybycie. Zapraszamy również Wasze rodziny, dla których przygotujemy liczne atrakcje tak abyście mogli wspólnie i miło spędzić to niedzielne popołudnie.

 

REKLAMA

Chcielibyśmy nagrodzić biegaczy za udział w biegu i za popularyzację tej dyscypliny sportu, jako najbardziej dostępnej formy rekreacji fizycznej. Mamy nadzieję, że będą oni inspiracją dla tych, którzy jeszcze nie biegają, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży i przekonają ich do zdrowego trybu życia oraz aktywnego wypoczynku.

Organizatorzy

 

barlinek

 

Co o tym myślisz?

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+3 #1 Guest 2018-09-09 18:59
Kolejna fajna impreza biegowa w okolicy.
Barlinecka dziesiątka jest głęboko utajniona.
Wystartuje 30 osób, a w Nowogródku 130.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież