pldaenfrdeuk

 poniedziałek 22 kwietnia 2019r.   imieniny: Heliodor, Kajus, Leonia

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

8 września przy świetlicy wiejskiej w Moczkowie odbyły się dożynki. Impreza rozpoczęła się od mszy świętej dziękczynnej, zaś po mszy mieszkańcy wsi i przybyli goście przystąpili do zabawy oraz udziału w konkursach - a tych nie było mało.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście konkursy dla dzieci, w których najmłodsi mogli wyszaleć się ścigając w workach czy wykazać się skupieniem w biegu z piłeczką ping-pongową na łyżce. Po każdym konkursie każdy z uczestników brał udział w losowaniu nagrody.

 

REKLAMA

Okazji do wygrania nagród nie zabrakło również dla starszych. Panie mogły skonfrontować swoje umiejętności kulinarne w konkursie na obranie najdłuższej skórki od jabłka. Panowie zaś musieli wykazać się siłą w konkursie na najszybsze wbijanie gwoździa czy klasyczne przeciąganie liny. Po wysiłku na uczestników i nie tylko, czekały stoiska z grillem, watą cukrową i gotowaną kukurydzą. Organizujący dożynki mieszkańcy Moczkowa zadbali o to by impreza przebiegała w ciepłej i rodzinnej atmosferze. 

Za naszym pośrednictwem organizatorzy składają serdeczne podziękowania: firmie BOYS-TOYS-SPORT S.C. Adrian i Dawid Zych za ufundowanie wspaniałych nagród, rolnikom oraz wszystkim którzy upiekli ciasta i pomogli zorganizować dożynki.

Foto: monikary

 

 

Co o tym myślisz?

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież