piątek 16 listopada 2018r.   imieniny: Edmund, Maria, Marek

Reklama

barlinek

W sierpniu, byliśmy na miejscu budowy pierwszego z etapów „Szlaku Przygody”. Zlokalizowany on jest na odcinku ul. Sportowa – ul. Polana Lecha. Wówczas, pokazaliśmy Państwu zdjęcia, ułożonej już na całej długości ścieżki, kostki brukowej.

Przygotowywana jest tam dalsza część prac, która obejmie m.in. montaż oświetlenia i budowę pomostów. Kilka dni temu, rozpoczął się drugi etap inwestycji, czyli prace przy tzw. „Spalonce”. Tam, niebawem stanie drewniana wiata wypoczynkowa, tablica informacyjna, ławka w kształcie pająka oraz tablica edukacyjna i ruchome elementy edukacyjne, zaprojektowane przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego.

REKLAMA

 

Wykonana zostanie także droga pieszo – rowerowa. Inwestycja obejmuje również budowę pomostu. Nie zabranie miejsca na ognisko i przenośnej toalety. Przypomnijmy, że prace budowlane na „Szlaku Przygody” prowadzi firma Sebastiana Owczarza. Koszt inwestycji to ok. 4.090.000 zł. Oddanie do użytkowania zakończonej już inwestycji, ma nastąpić w październiku tego roku. Inwestycja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej. 

monikary

barlinek

Wstępna koncepcja zagospodarowania - Szlak Przygody MOCZKOWO (pdf)

 

 

Komentarze  

+5 #24 Guest 2018-09-14 17:10
Cytuję Marceli:
Cytuję Guest:
Cytuję Marceli:
Cytuję Guest:
Marceli, a Ty co masz mądrego do napisania w tym temacie? Dawaj, pośmiejemy się.

Anonimowy trutniu o numerku 8 - cóż można powiedzieć o skrajnej glupociej? Nie boli...

Marceli, ja mam konto, ale specjalnie piszę jako anonim :) Pisząc do Ciebie po zalogowaniu, skutek był taki, że pisałeś jeszcze więcej głupich komentarzy. Pisanie do Ciebie jako anonim odnosi zamierzony skutek i już mniej komentujesz.

gościu o sławetnym numerze 21 - szczwany lisek z ciebie, i to przebiegle drażniący. Któż by się spodziewał, że pojawiasz się i znikasz? Że raz pełną gębą anonimowy, a innym razem krwiście cięty w swych oszałamiających ripostach. No, przyznaj się, pod jakim nickiem szalejesz? Powiedz wujkowi, daj m u trochę radości.
A jakbyś zechciał pogadać bez forum, to wystąp do admina, zapewne zgodzę się ujawnić przed twoją, jakże szanowną osobą ;-)

Admina znam, on Ciebie nie zna. Nicku nie podam.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 #23 Marceli 2018-09-14 16:54
Cytuję Guest:
Cytuję Marceli:
Cytuję Guest:
Marceli, a Ty co masz mądrego do napisania w tym temacie? Dawaj, pośmiejemy się.

Anonimowy trutniu o numerku 8 - cóż można powiedzieć o skrajnej glupociej? Nie boli...

Marceli, ja mam konto, ale specjalnie piszę jako anonim :) Pisząc do Ciebie po zalogowaniu, skutek był taki, że pisałeś jeszcze więcej głupich komentarzy. Pisanie do Ciebie jako anonim odnosi zamierzony skutek i już mniej komentujesz.

gościu o sławetnym numerze 21 - szczwany lisek z ciebie, i to przebiegle drażniący. Któż by się spodziewał, że pojawiasz się i znikasz? Że raz pełną gębą anonimowy, a innym razem krwiście cięty w swych oszałamiających ripostach. No, przyznaj się, pod jakim nickiem szalejesz? Powiedz wujkowi, daj m u trochę radości.
A jakbyś zechciał pogadać bez forum, to wystąp do admina, zapewne zgodzę się ujawnić przed twoją, jakże szanowną osobą ;-)
Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 #22 Guest 2018-09-14 16:24
Marceli - twoje spostrzezenia i komentarze w moj gust trafiały czesto idealnie. Zdania, jak widac, sa podzielone, jak Polacy w każdym temacie.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #21 Guest 2018-09-14 12:18
Cytuję Marceli:
Cytuję Guest:
Marceli, a Ty co masz mądrego do napisania w tym temacie? Dawaj, pośmiejemy się.

Anonimowy trutniu o numerku 8 - cóż można powiedzieć o skrajnej glupociej? Nie boli...

Marceli, ja mam konto, ale specjalnie piszę jako anonim :) Pisząc do Ciebie po zalogowaniu, skutek był taki, że pisałeś jeszcze więcej głupich komentarzy. Pisanie do Ciebie jako anonim odnosi zamierzony skutek i już mniej komentujesz.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #20 Helena5 2018-09-12 05:51
Cytuję Guest:
Jak sie cos robi zle jak nic sie nie robi tez zle ludzie ocknijcie sie !!! Tak samo jest z dniem Barlinka ciagle pretensje bo Pełczyce maja lepsze zespoły ale jak by trzeba było za bilet dac 5 zl tez by było zle no bo jak tak mozna ?? Ale do Pełczyc jada placa i nie narzekaja. Jak sie komus zmiany w Barlinku nie podobaja niech sie wyprowadzi do np Mysliborza Lipian tam od lat wszystko stoi jak stalo niea zadnych zmian. Ja jestem dumna ze mieszkam w tak pieknym miescie

Jeden woli beton, drugi zieloną trawkę. Kwestia gustu. ;)
Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 #19 Guest 2018-09-12 05:49
Trole nauczcie się czytać , tam nie będzie betonu!! a nie tylko pomyje wylewać.Wreszcie coś się dzieje ale "prawdziwy " Polak jest zawsze przeciw .Wstyd.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #18 Guest 2018-09-12 04:49
Jak sie cos robi zle jak nic sie nie robi tez zle ludzie ocknijcie sie !!! Tak samo jest z dniem Barlinka ciagle pretensje bo Pełczyce maja lepsze zespoły ale jak by trzeba było za bilet dac 5 zl tez by było zle no bo jak tak mozna ?? Ale do Pełczyc jada placa i nie narzekaja. Jak sie komus zmiany w Barlinku nie podobaja niech sie wyprowadzi do np Mysliborza Lipian tam od lat wszystko stoi jak stalo niea zadnych zmian. Ja jestem dumna ze mieszkam w tak pieknym miescie
Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 #17 Marceli 2018-09-11 21:51
Cytuję Guest:
Marceli, a Ty co masz mądrego do napisania w tym temacie? Dawaj, pośmiejemy się.

Anonimowy trutniu o numerku 8 - cóż można powiedzieć o skrajnej glupociej? Nie boli...
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #16 Guest 2018-09-11 21:26
Cytuję Mały Kazio:
Cytuję Guest:
Kazio nie popadaj w skrajności i przestań myśleć o swoich 4 literach.Zapewne dzieci nie masz abyś mógł pospacerować z nimi z tąd taka ocena.

Kazio to mój Ojciec, więc proszę szanować "Mały".
Miejsce, o którym piszę, a które widzę na fotkach rozgrzebane i gotowe do betonowania, znam od 45 lat. Zawsze było tajemnicze, urokliwe i pełne wspomnień. Dzisiaj rozgrzebane, szykowane pod jakąś kostkę, cholera wie po co. Jako staremu i zgorzkniałemu rzygać mi się chce widząc tak brutalną ingerencję w udeptane przez pokolenia ścieżki. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd za brak szacunku do natury, czystości, otoczenia. I to jeszcze w rejonie szczególnym, tj Natura 2000. Wstyd za tak idiotyczną decyzję i udawanie, że będzie pięknie! Bo nie bedzie!

Weź się Bardzo Mały Kaziu uspokój... kolejny "Stary Barliniak lokalny patriota" któremu nic się nie podoba. Inwestycja super. Pomyśleli o biegaczach, spacerowiczach, starszych i młodszych oraz turystach.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-2 #15 Guest 2018-09-11 20:48
Betonowanie tej trasy to zdecydowanie zły pomysł :( pomost, wiata ok, ale po co beton? :/
Cytować | Zgłoś administratorowi