pldaenfrdeuk

 poniedziałek 22 kwietnia 2019r.   imieniny: Heliodor, Kajus, Leonia

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

15 września, w najbliższą sobotę, w Barlinku odbędzie się cykl zawodów skierowanych do miłośników nordic walking oraz biegania. Wszystkich, którzy uprawiają „chodzenie z kijami”, zapraszamy na II Mistrzostwa Europy Nordic Walking European Champingship oraz VI Mistrzostwa Nordic Walking w Europejskiej Stolicy Nordic Walking „Korona Polski”.

Natomiast biegaczy, zapraszamy na biegi przełajowe „II Barlinecka 10”. Całość odbędzie się 15 września od godz. 7.30 na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego. Gościem specjalnym zawodów będzie finalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janerio w biegu na 1500 m, Sofia Ennaoui

 

REKLAMA

Na wszystkich uczestników zawodów czeka mnóstwo niespodzianek, w szczególności tych, związanych z 740-leciem miasta Barlinka. Nie zabraknie wyjątkowych medali, pakietów startowych oraz nagród, w tym dwóch rowerów. Szczegóły na plakacie.

Serdecznie zapraszamy.

BOK

 

 

barlinek

 

Co o tym myślisz?

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

-2 #2 Guest 2018-09-12 12:15
Trasa biegnie oczywiście chodnikiem ulicy Sportowej, a metry które straciliśmy są "dołożone" w okolicach ruin Waldschenke. Już jest nowa mapka (albo wkrótce będzie).
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #1 Guest 2018-09-11 20:16
Według mapki trasa przebiega przez aktualnie budowany 'Szlak Przygody'. Prosiłbym o komentarz ze strony Organizatora bo w chwili obecnej bieganie po tej nawierzchni jest wręcz skrajnie niebezpieczne. Byłem, widziałem, biegałem - gdyby ktoś zarzucał stronniczość.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież