pldaenfrdeuk

 niedziela 16 czerwca 2019r.   imieniny: Alina, Aneta, Jan, Justyna

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

05. października uczniowie z klas gimnazjalnych i Szkoły Podstawowej nr 4, wybrali się do stolicy Wielkopolski. Pogoda nam dopisała, mogliśmy pospacerować po pięknym, zabytkowym, poznańskim rynku, zrobić zakupy i najeść się w Starym Browarze.

Jednak głównym celem naszego wyjazdu, było obejrzenie przedstawienia „Skrzypek na dachu” w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Jest to musical w dwóch aktach na podstawie opowiadań Szolema Aleichema.

 

REKLAMA

 

Przez prawie trzy godziny mogliśmy oglądać popisy kunsztu aktorskiego i wokalnego występujących artystów. Owacją na stojąco widownia nagrodziła aktorów i orkiestrę, a my po pełnym wrażeń dniu powróciliśmy do Barlinka. Wycieczkę zorganizowała Anna Mariańska, a opiekunami były p. p. Danuta Zajączkowska i Renata Sufleta.

A. Mariańska

 

barlinek

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież