pldaenfrdeuk

 poniedziałek 18 lutego 2019r.   imieniny: Konstancja, Krystiana, Więcesława

Reklama

0 1 1 1 1 1
barlinek

Burmistrz Barlinka i Przedszkole Miejskie nr 2 w Barlinku serdecznie zapraszają na uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej która odbędzie się 12 października (piątek) o godz. 11.00 w Barlineckim Ośrodku Kultury.

W programie uroczystości: powitanie zaproszonych gości przez dyrektora przedszkola, uroczyste otwarcie Gminnego Dnia Edukacji Narodowej przez Burmistrza Barlinka, program artystyczny w wykonaniu dzieci z PM2, wręczenie nagród Burmistrza Barlinka wyróżnionym nauczycielom, wręczenie nagród Dyrektora nauczycielom i pracownikom PM2.

 

REKLAMA

 

barlinek

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+2 #2 Guest 2018-10-12 06:16
Skąd to rozżalenie, skoro dzisiaj nikt nie ma wolnego? Biorący udział w uroczystości muszą znaleźć zastępstwa na prowadzone lekcje. Dopiero w niedzielę mają wolne
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #1 Guest 2018-10-12 05:35
Dziękujemy za zaproszenie jednakże nie każdy nauczyciel ma w tym dniu wolne. Proszę nie zapominać o nauczycielach przedszkola którzy w tym dniu pracują normalnie bez jakichkolwiek zmian i nie mogą się pojawić na uroczystości :)
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież