pldaenfrdeuk

 niedziela 16 czerwca 2019r.   imieniny: Alina, Aneta, Jan, Justyna

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Szanowni wyborcy, stanowimy grupę przyjaciół, którą połączyła idea pracy na rzecz mieszkańców naszego miasta i naszego powiatu. Wszyscy jesteśmy aktywni zawodowo, wszyscy mamy różnorodne kompetencje i wszyscy angażujemy się w działalność na rzecz mieszkańców naszej małej ojczyzny.

 

 

 

Nie jesteśmy ludźmi bardzo młodymi, mamy też dorosłe dzieci ale mamy również ogromne doświadczenie i potencjał, który chcemy przełożyć na rozwijanie, ulepszanie i modernizowanie, szeroko rozumianej najbliższej nam geograficznie rzeczywistości.

 

Nasze obszary aktywności są różne. Znamy doskonale środowisko podstawowych potrzeb ludzi jako dotychczasowi działacze samorządowi, pracownicy instytucji publicznych, osoby prowadzące własną działalność oraz zaangażowane w kulturę i sport. Mamy ogromną wiedzę w zakresie edukacji publicznej, niepublicznej, dzieci pozostających w rodzinach zastępczych oraz dzieci o specjalnych potrzebach, których jest coraz więcej. Nasza wiedza w tym zakresie nie jest tylko teoretyczna ale poparta ciężką pracą w obrębie każdej ze sfer.

 

Jesteśmy zaangażowani w społeczną pracę w zakresie opieki dla najbardziej potrzebujących, edukacji, sztuki czy sportu. Jesteśmy też twórcami wielu akcji na rzecz dzieci i młodzieży. Nasza pośrednia lub bezpośrednia aktywność to częściowo osiągnięcia kojarzone z pięknym barlineckim szpitalem, budowaną obecnie obwodnicą, modernizacją szkoły średniej czy renowacją niszczejących obiektów publicznych.

 

Jedni z nas są znani i związani ze sztuką, razem z dziećmi tworzą przyjazne dla nich otoczenie, inni organizują festiwale piosenki, popularyzują sport dla Małych i Dużych. Działalność ta  przybiera często charakter wychodzący poza regionalne granice. Promocja miasta i gminy jest więc przy okazji wartością dodaną, a to tylko niektóre przykłady naszej aktywności.

 

Chcemy dla dobra nas wszystkich kontynuować rozbudowę i unowocześnianie szkół, dróg, dalej modernizować szpital, utworzyć filię wydziału komunikacji i racjonalnie gospodarować środkami publicznymi. Chcemy aktywizować nasze społeczne powołanie do pracy na rzecz młodego pokolenia czyniąc je wykształconym, wrażliwym i sprawiedliwym.

 

Jako zespół startujący w wyborach pod nazwą NASZ POWIAT mamy jednocześnie świadomość, że postęp cywilizacyjny powoduje pojawianie się nowych problemów związanych z funkcjonowaniem naszego miasta i powiatu. Dlatego będąc Państwa przedstawicielami, chcemy stworzyć nowy mechanizm kontaktu, dający wyborcom poczucie faktycznego posiadania swojego reprezentanta w Radzie Powiatu. 

 

SZANOWNI PAŃSTWO,

Prosimy o poparcie, w zamian obiecując to, że nasz kontakt nie skończy się po wrzuceniu głosu do urny wyborczej. CHCEMY RAZEM Z WAMI ZMIENIAĆ RZECZYWISTOŚĆ.

Pozdrawiamy i zapraszamy do urn wyborczych,

Zespół Komitetu Wyborczego Wyborców NASZ POWIAT

 

barlinek

barlinek

barlinek

barlinek

barlinek

[Artykuł sponsorowany]