pldaenfrdeuk


 czwartek 21 marca 2019r.   imieniny: Benedykt, Lubomira, Mikołaj

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Burmistrz Barlinka oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na koncert z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. „Dla Niepodległej” – 09 listopada (piątek) godz. 17.00 sala widowiskowa BOK, ul. Podwale 9.

W programie m.in. koncert chóru „Halka”, występ zespołu Fabryka Tańca Barlinek, Barlineckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Studia Piosenki. Nie zabraknie również wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych. Tuż po koncercie, zapraszamy wszystkich gości na kawę do foyer sali widowiskowej.

 

REKLAMA

 

Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny. 

BOK

 

barlinek

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+1 #1 lukasz80 2018-11-06 10:06
Z miłą chęcią bym poszedł ale skąd mam widzieć czy będą jeszcze miejsca. Powinny być rozprowadzane bezpłatne bilety w kasie i na mieście .Wtedy było by wiadomo ile jest miejsc wolnych .
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież