piątek 16 listopada 2018r.   imieniny: Edmund, Maria, Marek

Reklama

barlinek

Barlinecki Uniwersytet Trzeciego Wieku, zaprasza wszystkich mieszkańców Barlinka, do wspólnego uczczenia 100-lecia Niepodległości Polski. 11 listopada o godz. 15.00 zatańczmy na Rynku tradycyjnego poloneza.

 

Zapraszamy całe rodziny. Zabierzcie sąsiadów i znajomych.

 

REKLAMA

 

Widzimy się 11 listopada o godz. 15.00 - Rynek Miejski. 

BUTW

 

POLONEZ DLA NIEPODLEGŁEJ - 2017

 

Komentarze  

+11 #11 Guest 2018-11-09 09:58
przecież jest Koncert Niepodległościowy dziś w Panoramie, wstęp wolny
Cytować | Zgłoś administratorowi
-2 #10 Guest 2018-11-09 06:42
A w Barlinku z okazji 740-lecia nie było loterii?
Taka okazja się szybko nie powtórzy!
Lokalny patriotyzm to widać tylko w Bimexie, choćby po napoju chmielowym "Barlineckie"!

Przyjeżdża do mnie rodzina. Co mogę im dać na pamiatkę z Barlinka? Dobra kiełbaska i Barliniak z ww.sklepu może dobre ciasto z Szarlotki. Ale szachów Laskera nie podaruję...
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #9 Guest 2018-11-09 06:03
Cytuję Guest:
Już w Pelczycach jest więcej wydarzeń z okazji 100 rocznicy. U nas jak zwykle. Byle coś zrobić po najmniejszej linii oporu. Ale najważniejsze złożyć kwiatki i pokazać się na zdjęciach. Może jakby wybory były po święcie niepodległości to działoby się więcej. Przecież obecna władza musiałby się pokazać. A teraz jak już po wyborach to wracamy do typowego od 4 lat tumiwisizmu

Co by się nie działo i tak wszystko ludzie skrytykują. A najwięcej będą komentować ci, którzy nawet się nie wybiorą, żeby faktycznie wziąć udział w tych imprezach.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-2 #8 Guest 2018-11-09 05:32
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Na 100lecie odzyskania niepodległości wypadałoby zorganizować więcej niż tylko polonez.Taka rocznica a tak słabo.
Ciekawe, jakich atrakcji się spodziewaliście? Wesołego miasteczka i koncertu disco polo? Największa atrakcja już jest: wolny poniedziałek :)

Pudło.... kompletnie nie miałem tych rzeczy wymienionych przez Ciebie.Można było przecież zaprosić jakąś grupę inscenizacyjną Piłsudczyków,może jakaś oprawa audiowizualna połączona z dobrym filmem nawiązującym do tamtych czasów czy przedstawienie grupy teatralnej naszej czy też zaproszonej.Można mnożyć tak dalej.

Jasne, czyli można wg ciebie zaangażować ludzi, którzy tego dnia będą pracować zamiast świętować. Żeby ktoś miał atrakcje, ktoś inny musi poświęcić swój wolny czas w święto państwowe czyli dzień wolny od pracy.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #7 Guest 2018-11-08 20:28
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Na 100lecie odzyskania niepodległości wypadałoby zorganizować więcej niż tylko polonez.Taka rocznica a tak słabo.
Ciekawe, jakich atrakcji się spodziewaliście? Wesołego miasteczka i koncertu disco polo? Największa atrakcja już jest: wolny poniedziałek :)

Pudło.... kompletnie nie miałem tych rzeczy wymienionych przez Ciebie.Można było przecież zaprosić jakąś grupę inscenizacyjną Piłsudczyków,może jakaś oprawa audiowizualna połączona z dobrym filmem nawiązującym do tamtych czasów czy przedstawienie grupy teatralnej naszej czy też zaproszonej.Można mnożyć tak dalej.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #6 Guest 2018-11-08 20:21
Cytuję Guest:
Już w Pelczycach jest więcej wydarzeń z okazji 100 rocznicy. U nas jak zwykle. Byle coś zrobić po najmniejszej linii oporu. Ale najważniejsze złożyć kwiatki i pokazać się na zdjęciach. Może jakby wybory były po święcie niepodległości to działoby się więcej. Przecież obecna władza musiałby się pokazać. A teraz jak już po wyborach to wracamy do typowego od 4 lat tumiwisizmu

Po lini najmniejszego oporu.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #5 Guest 2018-11-08 19:50
Cytuję Guest:
Na 100lecie odzyskania niepodległości wypadałoby zorganizować więcej niż tylko polonez.Taka rocznica a tak słabo.
Ciekawe, jakich atrakcji się spodziewaliście? Wesołego miasteczka i koncertu disco polo? Największa atrakcja już jest: wolny poniedziałek :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #4 Guest 2018-11-08 18:28
Cytuję Guest:
Krytykanci #1 i #2- do dzieła, wszystko w Waszych rękach.

Bardzo chętnie ,ale odnoszę wrażenie ,że ludzie z Boku noszą wysoko głowę w chmurach.Zresztą ja nie mam możliwości multimedialnych w swoich rękach.To właśnie Bok tak usilnie promował film "Kler".Jakże ja mogę podejść do takich ludzi kiedy udają ,że są sympatyczni i otwarci na dialog a co innego myślą.Właśnie takim postępowaniem zdradzają tak naprawdę swoje prawdziwe intencje.Nie wrzucam tutaj wszystkim oczywiście do jednego worka ,ale ktoś odpowiada za ten stan rzeczy!Czy może już nastały czasy na wzór byłego premiera bo taki daje przykład,że za nic się nie jest odpowiedzialnym?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #3 Guest 2018-11-08 16:37
Krytykanci #1 i #2- do dzieła, wszystko w Waszych rękach.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #2 Guest 2018-11-08 14:55
Już w Pelczycach jest więcej wydarzeń z okazji 100 rocznicy. U nas jak zwykle. Byle coś zrobić po najmniejszej linii oporu. Ale najważniejsze złożyć kwiatki i pokazać się na zdjęciach. Może jakby wybory były po święcie niepodległości to działoby się więcej. Przecież obecna władza musiałby się pokazać. A teraz jak już po wyborach to wracamy do typowego od 4 lat tumiwisizmu
Cytować | Zgłoś administratorowi