pldaenfrdeuk


 wtorek 20 sierpnia 2019r.   imieniny: Bernard, Jan, Sabin, Samuel

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

W dniu 26 listopada Burmistrz Barlinka podpisał umowę z firmą M&K Zakład Sieci Sanitarnych Spółka z o.o. z Gorzowa Wlkp. na wykonanie pierwszego etapu wzmocnienia terenów inwestycyjnych „Starego Tartaku” w Barlinku pod rozwój działalności turystycznej.

W ramach tej umowy Wykonawca wykona drogę wewnętrzną z kostki betonowej o długości 290m biegnącą od ul. Jeziornej do wysokości dz. nr 243/35 wraz z infrastrukturą podziemną (sieć wodociągowa, kanalizacja sanitarna i deszczowa z budową przepompowni i ich zasilaniem w energię elektryczną), zbiornik retencyjny, oświetlenie terenu i kanalizację kablową, roboty związane z przebudową przyłączy w celu usunięcia kolizji, nasadzenia i montaż małej architektury oraz wprowadzenie stałej organizacji ruchu. 

 

REKLAMA

Dokumentację budowlaną wykonała firma SAN-Technika Jolanta Skowron z Barlinka. Wyboru wykonawcy dokonano w trybie przetargu nieograniczonego. Koszt przyjętej oferty to 3.138.535,13 zł brutto.

Zakończenie inwestycji przewidziane jest do 2 września 2019 r. Projekt realizowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.13 Tworzenie i rozbudowa infrastruktury na rzecz rozwoju gospodarczego w ramach Kontraktów Samorządowych (umowa o dofinansowanie nr RPZP.01.13.00-32-0008/17-00 z dnia 1 sierpnia 2017 r.). Wartość dofinansowani wynosi: ok. 1.250.000 zł.

 

barlinek

 

Realizacja następnych etapów tego zadania, w tym budowa parkingu przy cmentarzu zaplanowana jest w kolejnych latach.

UM Barlinek

 

barlinek

   barlinek

 

  

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież