pldaenfrdeuk


 wtorek 20 sierpnia 2019r.   imieniny: Bernard, Jan, Sabin, Samuel

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Mikołajkowy Rajd Nordic Walking, tradycyjnie odbywa się w okolicach 06 grudnia. W tym roku, zaplanowano go nieco wcześniej, bowiem już w pierwszym dniu tego ostatniego miesiąca roku. Niestety, nocne opady deszczu i mróz sprawiły, że na drogach i chodnikach pojawiła się szklanka.

Organizatorzy, chcąc uniknąć niebezpieczeństwa związanego ze złymi warunkami atmosferycznymi, zmienili trochę plany. Zamiast do Puszczy Barlineckiej, uczestnicy rajdu, przyszli do Muzeum Regionalnego. Tam na piechurów czekało oprowadzanie po muzeum, wspólne śpiewanie kolęd a przede wszystkim, spotkanie ze św. Mikołajem, który rozdawał słodkie niespodzianki i życzył wszystkim Wesołych Świąt.

 

REKLAMA

Na zakończenie spotkania, uczestników rajdu zaproszono na gorące kiełbaski, ciepłe napoje oraz ciasto. Mikołajkowy Rajd Nordic Walking, zorganizowało BOK – Centrum Informacji Turystycznej.

monikary

 

 

Komentarze  

+3 # Guest 2018-12-01 18:54
Dobrze zrobili, bo w całym mieście szklanka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież