pldaenfrdeuk


 wtorek 20 sierpnia 2019r.   imieniny: Bernard, Jan, Sabin, Samuel

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Za oknem pogoda nam nie sprzyja, raz ślisko a raz mokro. Tancerze Feeling Dance Group jednak aktywnie spędzili czas na sali tanecznej. Jak co roku na przełomie listopada oraz grudnia, trenerzy FDG, zorganizowali weekendowe warsztaty taneczne.

Tym razem postawiliśmy na techniki jazzowe, które prowadziły instruktorki z Warszawy – Katarzyna Mieczkowska i Katarzyna Malinowska oraz technikę klasyczną, którą wpajał tancerzom Sebastian Białobrzeski z Gdańska. Trzy dni intensywnej pracy, kilkanaście godzin na sali, zaowocowały w nowe przeżycia taneczne, nową technikę, oraz niezbędną wiedzę, którą przekazali nam wspaniali wykładowcy.

 

REKLAMA

Mimo zmęczenia, bólu i czasami zniechęcenia od piątku do niedzieli, nasi tancerze ze wszystkich grup tanecznych dawali z siebie wszystko i „chłonęli” przekazywane informacje ile się da. Mieliśmy zaproszonego jeszcze jednego gościa ale z uwagi na kontuzję nie mógł przyjechać do Barlinka. Jednak jak to mówią – „co się odwlecze to nie uciecze”. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i pracownikom BOK oraz Szkole Podstawowej nr 1 za możliwość organizacji tych warsztatów. Do zobaczenia na sali.

Feeling Dance Group

 

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież