pldaenfrdeuk


 wtorek 20 sierpnia 2019r.   imieniny: Bernard, Jan, Sabin, Samuel

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Już po raz 10 zorganizowano Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej. W tegorocznych zmaganiach wystąpiło 6 drużyn. Grano systemem każdy z każdym. Po odgwizdaniu ostatniego meczu i podliczeniu punktów okazało się, że jubileuszowe zmagania wygrała drużyna GBS Bank Barlinek.

Kolejne miejsca zajęli:
miejsce drugie - Bowling Barlinek
miejsce trzecie - Old Boys Choszczno
miejsce czwarte - Auto Handel Andrzej Błaż
miejsce piąte - Aptekarze
miejsce szóste - B.FT Okna B. Karaszewski

 

REKLAMA

Trzy pierwsze drużyny nagrodzone zostały pucharami. Kolejne trzy otrzymały dyplomy. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Mariusza Frankowskiego, królem strzelców został Piotr Skop. Mecze sędziował Artur Aluszyk, turniej prowadził Jarosław Bednarek. Organizatorem piłkarskich zmagań był Grzegorz Januszke, a sponsorami: GBS Bank, Auto - Handel Andrzej Błaż i B.FT Okna B. Karaszewski.

js

 

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież