pldaenfrdeuk


 wtorek 20 sierpnia 2019r.   imieniny: Bernard, Jan, Sabin, Samuel

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

29 listopada 2018r. w Przedszkolu Miejskim nr 2 "Pod Topolą" odbył się Gminny Konkurs Recytatorski pod tytułem "Kocham Cię Polsko". W konkursie wzięło udział dwanaścioro dzieci z gminy Barlinek. Konkurs miał na celu kształtowanie świadomości i postaw patriotycznych wśród dzieci, uświadomienie tożsamości narodowej oraz doskonalenie umiejętności recytatorskich.

Jury w składzie: Krzysztof Paszek, Elżbieta Chudzik i Elżbieta Smoczyk wyłoniło następujących zwycięzców:
1 miejsce: Krzysztof Groszkowski z Przedszkola Miejskiego nr 2 "Pod Topolą"
2 miejsce: Michał Bogusław z Niepublicznego Przedszkola Językowego "W Wiśniowym Sadzie"
3 miejsce: Maja Kubik z Przedszkola Miejskiego nr 2 "Pod Topolą"

 

REKLAMA

Wyróżnienie otrzymały Laura Łubiarz z Przedszkola Miejskiego nr 1 oraz Kaja Kulpa z Przedszkola Miejskiego nr 2.

Całość imprezy uświetniły tańcem i śpiewem dzieci z grupy "Krasnale I" i "Krasnale II". Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki a zwycięzcy dyplomy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz ich rodzicom i nauczycielom. Konkurs poprowadziły M. Karwecka, M.Kuzdak Śliż oraz M.Polańska.

PM2

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież