pldaenfrdeuk


 wtorek 20 sierpnia 2019r.   imieniny: Bernard, Jan, Sabin, Samuel

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Pasowanie na tancerza oraz Feelingowe Mikołajki to już tradycja w naszym zespole. W tym roku do grona feelingowców zostało przyjętych 55 nowych tancerzy, którzy złożyli przysięgę a w dowód przyjęcia trenerzy zespołu zawiesili na szyję pamiątkowy medal.

Zanim wszyscy zgromadzeni (tancerze oraz rodzice) przywołali Świętego Mikołaja, na scenie w świątecznej odsłonie wystąpiły Feeling Hit oraz Feeling Mini. Kiedy tylko Mikołaj zawitał na salę, wszyscy tancerze udali się zaraz za nim. Kilku śmiałków próbowało powiedzieć wierszyk ale chyba zjadła ich trema.

 

REKLAMA

Każdy tancerz został obdarowany małymi prezentami i Dziadek Mróz szczęśliwie opuścił całe taneczne grono. Na koniec spotkania wystąpił magik - była to udana mikołajkowa niespodzianka. Żartem i sprytem zachwycił całą publiczność. Zarówno tą mniejszą jak i ciut większą.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji BOK oraz pracownikom za pomoc w organizacji tego naszego święta a Stowarzyszeniu Przyjaciół Feeling Dance Group, Nadleśnictwu Barlinek, Katarzynie Roszak - PKO oraz Krzysztofowi Bandziak z Coca-Cola HBC Polska za upominki dla tancerzy.

FDG

 

Foto: Mati

 

Foto: Jacek Słomka

 

Komentarze  

+3 # Guest 2018-12-07 12:41
Zabawnie wyglądają niektóre dzieci, stojąc na baczność :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież