pldaenfrdeuk

 niedziela 16 czerwca 2019r.   imieniny: Alina, Aneta, Jan, Justyna

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

W artykule "Śmietnik pod oknami" poruszyliśmy temat śmieci, jakie zalegały przy jednym z bloków na ulicy Różanej. Zalegały, bo śmieci już tam nie ma. Zgodnie z zapewnieniem burmistrza Dariusza Zielińskiego, teren został uprzątnięty. Wycięto krzaki, zlikwidowano walące się ogrodzenie. Na odsłonięty plac zostanie nawieziona ziemia, a cały teren zostanie wyrównany. 

Być może teraz, kiedy teren ten jest bardziej widoczny, nie będzie traktowany, jak wysypisko śmieci. Warto dodać, że po ukazaniu się artykułu dostaliśmy telefon od jednego z mieszkańców Barlinka, który stwierdził, że nie życzy sobie sprzątania prywatnych terenów za jego pieniądze. Decyzje takie nie powinny być podejmowane.

 

REKLAMA

Tylko, co zrobić, jak właściciel jest nieuchwytny?

js

 

Komentarze  

+4 # Guest 2018-12-20 15:47
W końcu!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 # Guest 2018-12-20 06:21
Tylko, co zrobić, jak właściciel jest nieuchwytny?

Może potraktować jak mienie porzucone?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2018-12-19 16:36
Cytuję Guest:
Sprzątanie oczywiście. Wystarczyło jednak wczoraj przejechać ul. Sportowa wzdłuż stadionu. Totalny bałagan pozostawiony po przycince drzew. Nie wiem jaka to robiła ale brawa dla niej za pozostawiony bajzel na jezdni.

Dzisiaj to dopiero jest tragedia. Cały chodnik i połowa jezdni zawalone gałęziami. Żadnych oznakowań, zabezpieczeń. To woła o pomstę do nieba. A gdzie bezpieczeństwo przechodniów i zmotoryzowanych. Jest godzina prawie osiemnasta. Panowie dawno zakończyli pracę i nawet nie raczyli posprzątać po sobie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 # Guest 2018-12-19 15:46
-to może tak z następną ''wizytówką''ruderą,, płotem na sznurkach ,śmietnikiem wokół przy ul. Strzeleckiej 18 /a wł. nieuchwytny podatek płaci?/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 # Guest 2018-12-19 12:41
Cytuję Marceli:
Cytuję Guest:
Widzisz Marceli? Na coś Twoja nieustępliwość w końcu się zdała.

proszę nie przypisywać mi czynów niedokonanych... To tak troszeczkę niesmaczne. A że w centrum miasta bajzel i bezmoc pospolita - to chyba nie rola portalu Barlinek24 tylko codziennych służb, za które, o ile się nie mylę, coś tam płacimy. Dla dobra ogólnego.
czy służba siedzi i żłopie bulion z miseczki przy Niepodległości czy może na Szpitalnej - nie ma dla nas specjalnego znaczenia.

Źłpoali bulion i będą to nadal robić. Z utęsknieniem czekam na opady śniegu i sytuację zaskoczenia służb śniegiem w zimie. No i te odsnieżone i odlodzone chodniki na terenie miasta. Cudnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2018-12-19 12:34
Sprzątanie oczywiście. Wystarczyło jednak wczoraj przejechać ul. Sportowa wzdłuż stadionu. Totalny bałagan pozostawiony po przycince drzew. Nie wiem jaka to robiła ale brawa dla niej za pozostawiony bajzel na jezdni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Marceli 2018-12-19 12:14
Cytuję Guest:
Widzisz Marceli? Na coś Twoja nieustępliwość w końcu się zdała.

proszę nie przypisywać mi czynów niedokonanych... To tak troszeczkę niesmaczne. A że w centrum miasta bajzel i bezmoc pospolita - to chyba nie rola portalu Barlinek24 tylko codziennych służb, za które, o ile się nie mylę, coś tam płacimy. Dla dobra ogólnego.
czy służba siedzi i żłopie bulion z miseczki przy Niepodległości czy może na Szpitalnej - nie ma dla nas specjalnego znaczenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2018-12-19 10:45
Dobra robota!
Po to wybrano władze gminne, żeby takie decyzje podejmowały we wspólnym interesie. Prawa jednostki nie są tu naruszane, a właściciel gruntu być może zostanie w przyszłości w jakiś sposób obciążony, ale wielkich kosztów tu nie ma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2018-12-19 10:28
Widzisz Marceli? Na coś Twoja nieustępliwość w końcu się zdała.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi