pldaenfrdeuk

 niedziela 16 czerwca 2019r.   imieniny: Alina, Aneta, Jan, Justyna

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

06 stycznia przed godz. 11.00, doszło do groźnego zdarzenia drogowego na DW151, tuż przez Łubianą. Samochód osobowy wpadł tam w poślizg, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. W aucie podróżowały trzy osoby, dwie dorosłe oraz dziecko.

Jak powiedział nam Miejsko - Gminny Komendant OSP Mariusz Kuziel, pasażerkę samochodu odtransportowano do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dzieckiem zajęli się ratownicy medyczni i zostało ono przewiezione karetką do szpitala w Barlinku.

REKLAMA

Kierowca z lekkimi obrażeniami pozostał na miejscu zdarzenia. Na miejsce wypadku zadysponowano dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, dwa z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Myśliborzu, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa oraz dwie karetki i Policję. Dokładny przebieg i przyczyny wypadku badać będą Policjanci.

monikary

 

 

Komentarze  

+4 # Guest 2019-01-10 17:19
Poproszę o zawód sprawcy "groźnego zdarzenia drogowego".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2019-01-09 16:59
Na tej trasie było już tyle wypadków, w tym kilka naprawdę ciężkich, że gdy tylko widzę tabliczkę z napisem Łubianka, tak jakoś samo mi się zwalnia... Po prostu wolę być 3 minuty później niż ryzykować życie swoje lub przy okazji jeszcze innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-01-08 20:30
Witam. Byłem na miejscu 30 minut po zdarzeniu, na zakręcie stał policjant, podchodząc do niego na pieszo przy temperaturze wskazywanej w samochodzie 2 stopnie powyżej zera poslizgnąłem się przed policjantem więc każdy mądry niech schowa swoje teorie spiskowe w buty. Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2019-01-08 13:56
Drodzy kierowcy i internauci.Co ma pobocze do jezdni ,Auto powinno znajdować swoje miejsce na swoim pasie.Nie wiem czy uczono danego kierowcę,że przed zakrętami się zwalnia?A gdyby znalazł się rowerzysta lub pieszy na poboczu i co wtedy?Ma robić dla nierozważnego kierowcy miejsce?Czegoś tu nie rozumiem.Często jeżdżę tą trasą, więc Panowie noga z gazu!!!!Kierowców piratów karać lub odebrać prawo jazdy:)A może by tak się przydała znajomość podstawowych praw fizyki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-01-07 18:54
A gdyby w pasie drogi nie było tego drzewa to prawdopodobnie ludzie i samochód byliby cali. A panu z radarem w głowie - więcej powagi. Droga bez pobocza a właściwie z miękkim paskiem wciągającym do rowu, wbrew oglądowi niebezpieczna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Guest 2019-01-07 17:45
Tak naprawdę to raczej ten zakręt jest źle wyprofilowany i wynosi na nim, więc dobrze by było gdyby zarządca drogi umieścił ograniczenie prędkości
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+18 # smax 2019-01-07 11:03
Cytuję Guest:
Jechałem wczoraj po godzinie i widziałem ten wypadek.Uważam że kierowca jechał ok 110 km/h.Pojazd był napędzany na tylny napęd więc przy tej prędkości,zero stopni przy gruncie i tylnym napędzie bardzo łatwo wpaść w poślizg.

Od kiedy samochód Toyota Avensis jest napędzana na tylne koła? Określenie prędkości na oko :) Znawca czy biegły z dziedziny motoryzacji i wypadków drogowych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2019-01-07 10:35
dlaczego nie podano zawodu sprawcy wypadku?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-14 # Guest 2019-01-07 08:33
Jechałem wczoraj po godzinie i widziałem ten wypadek.Uważam że kierowca jechał ok 110 km/h.Pojazd był napędzany na tylny napęd więc przy tej prędkości,zero stopni przy gruncie i tylnym napędzie bardzo łatwo wpaść w poślizg.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
0 # Guest 2019-01-06 23:39
Brak utwardzonego pobocza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+17 # Guest 2019-01-06 22:07
Cytuję Guest:
O tym mowa jest już nudna cały czas w tym samym miejscu wypadki i nic z tym nie robią.

A co mają zrobić?Progi zwalniające,fotoradary,policjant za drzewem?Jechałem godzinę przed tym wypadkiem, droga mokra na plusie tylko jeden stopień.Czyli trzeba myśleć "trochę wolniej" mimo ,że jest lekko na plusie a nie pruć jak wielu ,bo przecież droga czarna.Przecież miejscami może być lodowisko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 # Guest 2019-01-06 20:49
O tym mowa jest już nudna cały czas w tym samym miejscu wypadki i nic z tym nie robią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+58 # Guest 2019-01-06 14:34
Proszę wstawcie tam znak czarny punkt aby kierowcy bardziej uważali w tym miejscu bo nie ma miesiąca aby nie było tam jakiegoś zdarzenia!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi