pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 


 czwartek 3 grudnia 2020r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

W maju w Barlinku, odbędzie się wyjątkowa impreza sportowa. Będzie to I Bieg „Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim”. Organizatorami zawodów są Barlinecki Ośrodek Kultury, Gmina Barlinek, Wierzbicki Running Project a także BBL Barlinek. Biegacze do pokonania będą mieli ok. 10 km a trasa będzie wiodła Puszczą Barlinecką wokół jeziora.

W biegu może wziąć udział każda pełnoletnia osoba. Zawodnicy w wieku 16-18 lat (którzy w dniu biegu nie osiągnęły jeszcze pełnoletniości) zobowiązani są do posiadania pozwolenia na udział od rodziców lub prawnych opiekunów.

 

REKLAMA

Bieg „Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim”, odbędzie się 26 maja (niedziela) o godz. 10.00.  Start i meta, zlokalizowane zostały na Stadionie Miejskim  im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku.

Na bieg możesz zapisać się elektronicznie już dziś! Termin zgłoszeń internetowych do 19 maja, jeśli uczestnik chce mieć personalizację numeru startowego.

Za udział w biegu, obowiązują opłaty startowe – w przypadku zapisów do dnia 26 kwietnia – 30 zł a od dnia 27 kwietnia – 50 zł.

Dla najlepszych, organizatorzy przewidzieli nagrody. W klasyfikacji OPEN nagradzanych będzie pierwszych trzech zawodników i zawodniczek. W klasyfikacji OPEN mężczyzn oraz kobiet dla pierwszej trójki organizator zapewnia nagrody finansowe. W klasyfikacji wiekowej nagrody rzeczowe.

W kategoriach wiekowych nagradzanych będzie trzech pierwszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach:

KOBIETY: K-16 (16-29 lat), K-30 (30-39 lat), K-40 (40-49 lat), K-50+ (50 lat i starsze)   

MĘŻCZYŹNI: M-16 (16-29 lat), M-30 (30-39 lat), M-40 (40-49 lat), M-50 (50-59 lat), M-60 (60 lat i starsi).

Każdy z zawodników, na mecie otrzyma pamiątkowy medal.

 

Limit zawodników biorących udział w biegu wynosi 300 osób.

Nie czekaj!   Zapisz się już dziś.

 

Do biegu pozostało
(dni/godzin/minut/sekund)

-

barlinek

Wstępna mapa trasy biegu.
Szczegółową mapkę organizatorzy opublikują bliżej daty biegu.

 

Komentarze

+14

Guest

Brawo ! Jedyne co dziwi to ze dopiero teraz. Takie warunki do biegania plus baza noclegowa . Super inicjatywa wspaniala promocja dla miasta

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.