pldaenfrdeuk


 środa 21 sierpnia 2019r.   imieniny: Adolf, Adolfina, Emilian

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

W dniu 18 stycznia w Barlinku miało miejsce otwarcie nowego butiku o nazwie Jk_By_Style. Butik ten oprócz szerokiej gamy konfekcji damskiej i męskiej, posiada szeroki wybór cenionej polskiej marki garniturów o nazwie Markun.

Marka tych garniturów została przeniesiona z salonu, który znajdował się na ulicy Wodnej 3. Obecnie garnitury tego producenta dostępne są w butiku Jk _By_Style przy ulicy Rynek 7, w centrum Barlinka.

W ofercie butik posiada koszule krawaty, muszki oraz inne akcesoria renomowanych marek dla każdego mężczyzny. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście oraz uszycie garnituru na miarę. Klienci, którzy zdecydują się na taką usługę mogą wybierać z szerokiej gamy materiałów i kolorów. Drobne przeróbki, wykonywane są w salonie bezpłatnie. Dodatkowo w butiku są dostępne spodnie, marynarki oraz stroje na każdą okazję.

Oprócz szerokiej linii artykułów dla mężczyzn, butik posiada również różnorodny asortyment kolekcji damskiej, znanego polskiego producenta Soleil. Producent ten ma w ofercie między innymi spódnice, sukienki, oraz ubrania z eko skóry.

 

 

Butik oferuje również asortyment na wesela, komunie oraz klasyczne ubrania, które dobrze sprawdzą się zarówno w pracy jak i przy spotkaniach z przyjaciółmi i rodziną.

W Jk _By_Style dostępne są również koszule damskie i męskie producentów Diselentino, Limar oraz dodatkowo konfekcja marek Nuance i Terr.

 

barlinek

Klienci mogą robić zakupy w dni powszednie od 10:00 do 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00.

Bieżące informacje o dostępnych kolekcjach można śledzić na fanpagu i Istagramie.

#jk_by_style

 

 

[Artykuł sponsorowany]