pldaenfrdeuk


 wtorek 20 sierpnia 2019r.   imieniny: Bernard, Jan, Sabin, Samuel

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Mielno, można powiedzieć stolica polskiego morsowania, już po raz szesnasty, stało się miejscem wspaniałej imprezy skierowanej do miłośników mroźnych kąpieli. Właśnie tam w dniach 7-10 luty, odbył się XVI Międzynarodowy Zlot Morsów.

Na uczestników, a było ich aż 5022, czekały liczne atrakcje. Wśród nich m.in. pasowanie na Morsa, Mistrzostwa w Biegu Morsów Po Plaży, zumba, Bal Morsów a także bardzo widowiskowa Wielka Parada Morsów ulicami Mielna.

 

REKLAMA

Na zakończenie Zlotu, w niedzielę, w wodach zimnego Morza Bałtyckiego (w tym dniu temperatura wody wynosiła tylko 2 stopnie Celsjusza), wykąpało się 4904 morsów i foczek, tym samym pobijając rekord wspólnych zimowych kąpieli w Mielnie. Wśród tych śmiałków nie brakowało licznej reprezentacji barlineckich morsów, którzy co roku uczestniczą w tej imprezie.

monikary

Foto: Barlineckie Morsy

Komentarze  

+1 # Guest 2019-02-14 09:41
Brawo chłopy! Odrazu ciepłej mi się robi :D.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2019-02-12 07:27
Brawa dla wszystkich uczestników !!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież