pldaenfrdeuk


 piątek 22 marca 2019r.   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Paweł

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Ogłaszamy konkurs na nową Królową Puszczy Barlineckiej! Jeśli masz w sobie radość życia, ciekawość, wrażliwość i wiele talentów do odkrycia - stań w szranki w wyborach na Królową Puszczy Barlineckiej 2019/2020.

Zapraszamy dziewczęta z Gminy Barlinek, uczennice szkół średnich i studentki. Zgłoszenia oraz szczegóły konkursu w Muzeum Regionalnym w Barlinku, ul. Niepodległości 17, tel. 95 74 61 889, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REKLAMA

Na zgłoszenia oraz wypełnione formularze (pdf) z dołączonymi fotografiami, czekamy do 31 marca 2019 r. w Muzeum Regionalnym.

BOK

 

barlinek

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+1 #11 Guest 2019-03-13 12:08
Kto będzie w kapitule?
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #10 Guest 2019-03-11 13:27
Niech wezmą Conchite i po problemie
Cytować | Zgłoś administratorowi
-2 #9 Guest 2019-02-28 08:55
Krolowa nowa a na szlaku stara bedzie? Tez beda musieli zmienic na nowa razem skrzatami;-)
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #8 edek 2019-02-27 20:00
Teraz królowa całej puszczy i Kłodawy również.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #7 Guest 2019-02-25 09:53
Cytuję Guest:
Ja uważam , ze królową zostanie ta która spodoba się burmistrzowi. Tak zrobił z gęsiarkami to czas na królową

no w końcu jest burmistrzem, czy nie?
Cytować | Zgłoś administratorowi
-3 #6 Guest 2019-02-25 07:23
Ja uważam , ze królową zostanie ta która spodoba się burmistrzowi. Tak zrobił z gęsiarkami to czas na królową
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #5 Guest 2019-02-24 15:25
Cytuję Guest:
A kiedy w końcu jakaś męska postać u boku Królowej?

dokladnie co to za krolowa jak krola niema
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #4 Guest 2019-02-23 16:57
Królowe powinny być chyba wyszukiwane i proszone o królowanie , zgłoszone przez innych . Jak same się zgłaszają to trochę słabiej.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #3 Guest 2019-02-23 14:01
A kiedy w końcu jakaś męska postać u boku Królowej?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+28 #2 Guest 2019-02-23 11:09
Cytuję Guest:
Ja już za stara jestem.

to poczekaj jak wiedzme beda wybierac to masz role zapewniona
Cytować | Zgłoś administratorowi