pldaenfrdeuk

 poniedziałek 27 maja 2019r.   imieniny: Izydor, Juliusz, Magdalena

Reklama

A A A

Zapraszamy wszystkich do warsztatu samochodowego NISSTECH AUTO SERWIS! Warsztat znajduje się przy ulicy Szosowa 7A, przy głównej drodze (budynek byłego SKR). Na rynku jesteśmy od ponad roku, ale doświadczenie w branży mamy znacznie większe. W naszej firmie znajdą Państwo wykwalifikowanych mechaników, którzy z dużym zaangażowaniem zatroszczą się o sprawność Waszych pojazdów.

Naprawiamy auta osobowe oraz busy (również bardzo wysokie), posiadamy osobne stanowisko do wymiany i naprawy opon, co gwarantuje usługę "od ręki", bez czekania i zapisów. Krótkie naprawy, takie jak wymiana oleju czy elementów układu hamulcowego, również wykonujemy z miejsca, bez wcześniejszego ustalania terminu.

Zajmujemy się też modyfikacjami samochodów osobowych, takimi jak wymiany zawieszeń na gwintowane i Air Ride, naciąganiem opon węższych niż felga itd. Stanowiska są tak przystosowane, że wjedzie do nas każde - nie ważne jak niskie auto! Ustawiamy również geometrię zawieszenia, wklejamy szyby czołowe i tylne, a także sprzedajemy części i akcesoria samochodowe.

Zakres usług:
- MECHANIKA 
- ELEKTRONIKA     
- SKLEP MOTORYZACYJNY     
- GEOMETRIA     
- WULKANIZACJA     
- PRZECHOWALNIA OPON     
- WKLEJANIE SZYB     
- TUNING     
- DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

 

barlinek

 

 

[Artykuł sponsorowany]

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły