pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4.4838709677419 1 1 1 1 1 Ocena 4.48 (31)

27 lutego w Barlinku, Centralne Biuro Śledcze Policji, przeprowadziło akcję mającą na celu rozbicie gangu narkotykowego działającego na terenie Gminy Barlinek. W trakcie przeprowadzonych działań, policjanci siłowo weszli do kilku miejsc jednocześnie i dokonali zatrzymań osób mających powiązania z grupą przestępczą.

W zatrzymaniu uczestniczyło blisko 100 funkcjonariuszy, nie tylko z CBŚP, ale także z Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp., Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie oraz Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gorzowie Wlkp. Zatrzymano 5 osób, zabezpieczono narkotyki m.in. 12 kg amfetaminy, broń gazową z amunicją i kradzione części samochodowe.

REKLAMA

Śledztwo, które nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Gorzowie Wlkp., trwało kilka miesięcy. Z ustaleń policji wynika, iż grupa przestępcza od kwietnia 2017 do lutego 2019 roku, rozprowadzała narkotyki na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Na „czarny” rynek trafiały różne środki odurzające i psychotropowe, m.in. amfetamina, tabletki ecstasy czy marihuana.

W ręce funkcjonariuszy wpadło także 10 komputerów stanowiących sieć nielegalnego kasyna internetowego. Na poczet przyszłych kar zabezpieczono m.in. 6 pojazdów o szacunkowej wartości niemal 300 tysięcy złotych oraz biżuterię. W Prokuraturze Okręgowej w Gorzowie Wlkp. zatrzymanym przestawiono zarzuty m.in. udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. Na podstawie zebranego materiału dowodowego Sąd Rejonowy w Gorzowie Wlkp. wobec zatrzymanych zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Źródło: CBŚP

Foto i video: Zespół Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.

Wstrzymujemy publikację komentarzy pod artykułem.

Pin It

Komentarze

+1

Guest

Brawo. Tylko nie rozumiem dlaczego 5 metrów dalej jest funkcjonuje taki sam lokal i to samo tam się wyprawia. Nic się nie zmieniło. Wszyscy młodzi gniewni nadal przychodzą do piwnicy na Maja. Ludzie nadal w nocy spać nie mogą. Czyżby CBŚ miało tak nędzny wywiad??? Śmieją się przecież im w twarz. Ręce opadają. Następna nora będzie funkcjonowała przez 5 lat aż ktoś się zainteresuje...
+54

Guest

Brawo,wszyscy powinni dostać wysokie wyroki bez możliwości kaucji.niech siedzą długo, dobrze wiedzieli co robią , brawo dla policji.jeszcze raz brawa.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.