pldaenfrdeuk


 środa 13 listopada 2019r.   imieniny: Arkadiusz, Mikołaj, Stanisław

Reklama

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (5)

Od długiego czasu mówi się o otworzeniu filii wydziału komunikacji myśliborskiego starostwa powiatowego. Być może w niedalekiej przyszłości filia powstanie. Mieścić się będzie na drugim piętrze w budynku przychodni lekarskiej, gdzie jakiś czas temu funkcjonowało m.in. laboratorium.

Na pytanie w tej sprawie radnej Bernardy Lewandowskiej, burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński informował. - Zostały uzgodnione ze starostwem oczekiwania, jakie muszą być spełnione, aby filia wydziału komunikacji mogła w tym miejscu powstać. Gmina musi dostosować istniejące tam pomieszczenia. Wykonany kosztorys opiewa na kwotę 160 tys. zł.

REKLAMA

Wystosowano zapytania ofertowe dotyczące wykonania remontu. Po znalezieniu wykonawcy, przystąpimy do remontu. Po jego zakończeniu powiat zainstaluje tam potrzebne urządzenia. Także powiat będzie opłacał zatrudnione w filii osoby. Gmina pokrywać będzie koszty m.in. wody, ogrzewania, ścieków, elektryczności. Do tego dochodzą comiesięczne dodatkowe koszty w wysokości 2,5 tys. zł. - mówił D. Zieliński.

js

 

#13 Guest - Czy aby na pewno był to artykuł czy komentarz pod nim? Czytelnicy często wspominali o takiej lokalizacji w swoich komentarzach, jako najbardziej odpowiednią. Prosimy o podanie linku do artykułu w którym opublikowaliśmy taką informację.

#16 Guest - Komentarz jest opublikowany, a pytanie jest jak najbardziej na miejscu. Prosimy pamiętać że nie odpowiadamy na anonimowe komentarze i preferujemy kontakt przez FB, WhatsApp, Messenger, mailowy lub telefoniczny. Pozwala to na bezpośredni kontakt z autorem komentarza, dodatkowe pytania i rozwiązanie problemu. Każdy z artykułów ma swój post na fb, tam również można komentować i zadawać pytania. 

Komentarze  

+12 # Guest 2019-03-16 07:40
Chyba wszyscy się zgodzą oprócz tej osoby czy też osób odpowiedzialnych za taki wybór ,że miejsce na wydział komunikacyjny jest po prostu nietrafione.Ta sytuacja pokazuje jak "mądrych" to ludzi mamy decydujących o takich sprawach.Jeśli w tak małej lecz ważnej sprawie dla mieszkańców Barlinka podjęto taką a nie inną decyzję to w większej sprawie nie można się spodziewać czegoś lepszego tylko jeszcze gorszego.***
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2019-03-15 06:00
Do Guest 13.Przepraszam to był komentarz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 # Guest 2019-03-15 05:10
Dziękuję za nie opublikowanie komentarza z pytaniem, które powinniście zadać włodarza miasta, dlaczego akurat taka lokalizację, widocznie te pytanie jest nie na miejscu, skoro komentarz się nie pojawił. Pozdrawiam redakcję.

---------------------------------------------------
Komentarz jest opublikowany, a pytanie jest jak najbardziej na miejscu. Prosimy pamiętać że nie odpowiadamy na anonimowe komentarze i preferujemy kontakt przez FB, WhatsApp, Messenger, mailowy lub telefoniczny. Pozwala to na bezpośredni kontakt z autorem komentarza, dodatkowe pytania i rozwiązanie problemu. Każdy z artykułów ma swój post na fb, tam również można komentować i zadawać pytania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2019-03-14 21:22
Brak słów. To budynek dla podmiotów medycznych. Tam chodzą chorzy ludzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-2 # Guest 2019-03-14 16:42
Niech się b24 zastanowi co pisze najpierw pisaliście że filia będzie w Wordzie a teraz nagle w przychodni ale jak się nie ma o czym pisać to się klepie byle co .

-----------------------------------------
Czy aby na pewno był to artykuł czy komentarz pod nim? Czytelnicy często wspominali o takiej lokalizacji w swoich komentarzach, jako najbardziej odpowiednią. Prosimy o podanie linku do artykułu w którym opublikowaliśmy taką informację.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 # Guest 2019-03-14 15:40
A czemu takie miejsce? Co ma wydział komunikacji wspólnego ze szpitalem?? Nie dość że nie ma gdzie tam zaparkować to jeszcze kabinuja z wydzialem komunikacji. Ekonomi stoi tyle tam pomieszczeń wolnych i miało to by sens mieć obok wordu odrazu wydział komunikacji. Tragedia jakaś
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 # Guest 2019-03-14 14:30
A w szpitalu proponuje otworzyć urząd skarbowy.Rece opadają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2019-03-14 11:38
W budynku ,gdzie była kiedyś policja .Tam było by super .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+15 # Guest 2019-03-14 09:13
Cytuję Guest:
Ktoś sobie wymyślił lokalizację na 2 piętrze. Gratulacje. Urząd przyjazny obywatelowi. Niepełnosprawni będą biegać po schodach. Trzeba być naprawdę asem, żeby coś takiego wymyślić.

Tam przecież jest winda sfinansowana z budżetu obywatelskiego. Nie zmienia to jednak faktu, że lokalizacja beznadziejna, nieprzemyślana itp. itd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-4 # Guest 2019-03-14 08:40
Ktoś napisał że niepełnosprawni będą biegać po schodach tak chyba z przekąsem,ale pomysł wcale nie jest taki zły,chodzi o to żeby ta grupa społeczna zanim dostanie się na samą górę miała po drodze zapewnioną rehabilitacje pokonując te schody,i tak z parteru na drugie piętro można coś na tym zaoszczędzić a przy okazji będą dwa grzybki w jednym barszczu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 # Guest 2019-03-14 08:21
Moim zdaniem to WK powinno urządzić się w budynku Gminy jak za było komuny. W przychodni jest winda na II piętro tylko, czy można z niej korzystać ? gdyż dostęp do windy jest zablokowany gabinetami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+21 # Guest 2019-03-14 07:52
Nie lepiej w byłym ekonomiku, tam gdzie teraz prawo jazdy? Tam powinno być wszystko od wydziału komunikacji, wydawanie praw jazdy oraz zdawanie egzaminów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 # Guest 2019-03-14 07:50
Może by tak zadać pytanie do "władców" gminy dlaczego akurat tam A nie w byłym ekonomiku, ewentualnie w lepszej lokalizacji?? ***
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+26 # Guest 2019-03-14 07:12
Gmina będzie pokrywać koszty ogrzewania ,wody i elektryczności!!??? Plus koszty remontu160000 zł!!!!???czy ja dobrze zrozumiałem? Następny bubel,najpierw szpital następnie dopłata do średnicówki teraz wydział komunikacji.Rozrzutność Gminy nie zna granic a śmieci 85% w górę.Panowie Radni to nie Bizancjum czy znany jest wam rachunek ekonomiczny? A może tak chociaż szutrowy parking obok przychodni.To co się tu dzieje przerasta wszelką wyobraźnię.Czyżby to prosta inwestycja przerastała możliwości Gminy? Dojadą jeszcze samochody klientów wydziału komunikacjii.Szok!!!Panowie Radni! co wy na to?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+19 # Guest 2019-03-14 03:49
Ktoś sobie wymyślił lokalizację na 2 piętrze. Gratulacje. Urząd przyjazny obywatelowi. Niepełnosprawni będą biegać po schodach. Trzeba być naprawdę asem, żeby coś takiego wymyślić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+22 # Guest 2019-03-13 22:06
A kasa popłynie do kasy gminy Myślibórz.Śmieszne?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+49 # Guest 2019-03-13 20:02
Jedyne co to ma wspolnego z laboratorium to napewno to ze krew czlowieka zalewa jak sie to czyta ze 160 tys trzeba wydac zeby pokoik emulsja wymalowac i oplacac 2,5 miesiecznie , w gminie pokoik z pomieszczenia gospodarczego zrobic biurko wstawic i gotowe. Mieszkanie mozna taniej kupic jak pomieszczenie wymalowac.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+47 # Guest 2019-03-13 19:57
Fajne miejsce na wydzial komunikacji ( żal ) a ekonomik a stara policja a tam gdzie bylo na lipowej ? Szkoda ze nie w kaplicy kolo cmetarza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi