pldaenfrdeuk

 poniedziałek 27 maja 2019r.   imieniny: Izydor, Juliusz, Magdalena

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (8)

Co wpływa na wysokość cen ubezpieczeń oc komunikacyjnych? Ceny obowiązkowych ubezpieczeń oc posiadaczy pojazdów mechanicznych nie od dziś budzą emocje i kontrowersje, albowiem generują koszty, które mocno uszczuplają portfele kierowców. 

Wśród czynników determinujących wysokość cen można wymienić te, które są ściśle związane z kierowcą, a więc jego wiekiem, czasem wydania prawa jazdy, posiadanymi zniżkami oraz ze specyfiką pojazdu, m.in. marką, modelem, rodzajem np. osobowym bądź ciężarowym,  rocznikiem, pojemnością czy też miejscem zarejestrowania.

Jak obniżyć koszty polisy OC komunikacyjnej? Istnieją jednak sposoby, które umożliwią skutecznie obniżyć cenę. Wśród nich należy wymienić kontynuowanie bezszkodowej jazdy bez kolizji. Pozwoli to uniknąć utraty wypracowywanych przez lata zniżek. Jeśli można sobie na to pozwolić, to warto zakupić polisę w jednej racie, ponieważ ich zwielokrotnienie powoduje wzrost stawki o nawet kilkaset złotych. Szansą dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z autem jest skorzystanie ze zniżek doświadczonego kierowcy, który  prowadzi auto wiele lat i bezszkodowo. Warto tez wspomnieć o porównywaniu. Na rynku mamy tyle ofert ile Towarzystw Ubezpieczeniowych, więc jeśli dotychczasowy ubezpieczyciel oferuje cenę na poziomie np. 800 zł,  inny może zaoferować cenę tego samego zakresu ubezpieczenia  o wiele niższą, dlatego z tą radą związana jest inna- nie należy odkładać zakupu polisy na ostatni moment-  kiedy  to działa się wówczas pod presją czasu, a to skutkuje wyborem pierwszej lepszej oferty, niekoniecznie najatrakcyjniejszej cenowo.

Biuro VIVIAMO UBEZPIECZAMY z dużym sukcesem na rynku barlineckim funkcjonuje już od ponad dwóch lat. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, majątkowych, życiowych i zdrowotnych. Z wielkim zaangażowaniem pogłębiamy naszą wiedzą produktową w trakcie szkoleń, która pozwala przygotować wiele atrakcyjnych rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i możliwości finansowych.

Serdecznie zapraszamy do nas wszystkich kierowców, właścicieli mieszkań/domów, firm, rolników, turystów i inne zainteresowane grupy do skorzystania z ofert wielu wiodących na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych: PZU, WARTA, HDI, LINK 4, MTU, GENERALI, PROAMA, INTERRISK, ERGO HESTIA, UNIQA, ALLIANZ, CONCORDIA, GOTHAER, AEGON,  AXA, YOU CAN DRIVE, MACIF, PREVOIR, COMPENSA.

 

Będzie nam miło gościć Państwa w naszym biurze!

barlinek

VVVIAMO UBEZPIECZAMY

Magdalena Śliż i Karolina Śliż
Ul. Odrzańska 3/1
Tel. 535 180 573
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

barlinek

[Artykuł sponsorowany]

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły